Pasaulio kalnų slidinėjimo čempionate Vokietijoje išdalinti medaliai vyrų greitojo nusileidimo rungtyje

Pasaulio kalnų slidinėjimo čempionate Vokietijoje šeštadienį išdalintas ketvirtasis varžybų medalių komplektas.
Erikas Guay'us
Erikas Guay'us / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vyrų greitojo nusileidimo rungtyje aukso medalį iškovojo 29-erių metų kanadietis Erikas Guay'us, pakartojęs tėvynainio Johno Kučeros pasiekimą, kuris šioje rungtyje triumfavo prieš dvejus metus.

Tiksliai įveikęs distanciją kanadietis sugaišo 1 minutę 58,41 sekundės ir 0,32 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį 36-erių metų Šveicarijos rinktinės veteraną Didierą Cuche'ą.

Bronzos medalis atiteko didžiausiojo slalomo rungties planetos čempionui italui Christofui Innerhoferiui, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 0.76 sekundės.

2007 metų šios rungties planetos čempionas bei Vankuverio olimpiados vicečempionas norvegas Akselis Lundas Svindalas čempionui pralaimėjo 1,42 sekundės ir liko penktas:

1. Erik Guay (Kanada)        1 min. 58.41 sek.