Pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato dvikovės auksas atiteko austrei

Vokietijoje vykstančiose planetos kalnų slidinėjimo pirmenybėse antrąjį aukso medalį Austrijai iškovojo Anna Fenninger, penktadienį laimėjusi dvikovės (greitasis nusileidimas ir slalomas) varžybas.
Anna Fenninger
Anna Fenninger / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po greitojo nusileidimo rungties tik ketvirtoje vietoje buvusi 21–erių metų keturių jaunimo planetos pirmenybių aukso medalių savininkė A. Fenninger dvikovėje sugaišo 2 minutes 43,23 sekundės ir 0,09 sekundės aplenkė antrąsyk pasaulio ir Vankuverio olimpinių žaidynių vicečempionę slovėnę Tiną Mazę.

Bronzos medalis atiteko jau dvyliktąjį pasaulio čempionato medalį iškovojusiai švedei Anjai Paerson, kuri nugalėtojai pralaimėjo 0,27 sekundės.

Rungties favorite laikyta šeimininkė bei šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė olimpinė čempionė Maria Riesch liko tik vienuolikta, o planetos čempionės titulą ginusi JAV kalnų slidininkė Lindsey Vonn nebaigė slalomo rungties.

Pirmąjį aukso medalį Austrijai šiose pirmenybėse iškovojusi Elisabeth Goergl, antradienį laimėjusi moterų didžiausiojo slalomo rungtį, šįsyk liko penkta:

1. Anna Fenninger (Austrija)              2:43.23 (1:49.67 + 53.56)
2. Tina Maze (Slovėnija)                  2:43.32 (1:50.38 + 52.94)
3. Anja Paerson (Švedija)                 2:43.50 (1:49.54 + 53.96)
4. Dominique Gisin (Šveicarija)           2:43.90 (1:49.53 + 54.37)
5. Elisabeth Goergl (Austrija)            2:44.12 (1:49.27 + 54.85)
6. Denise Feierabend (Šveicarija)         2:44.51 (1:50.09 + 54.42)
7. Julia Mancuso (JAV)                    2:44.56 (1:50.18 + 54.38)
8. Johanna Schnarf (Italija)              2:44.59 (1:50.80 + 53.79)
9. Marusa Ferk (Slovėnija)                2:45.00 (1:51.94 + 53.06)
10. Lotte Smiseth Sejersted (Norvegija)   2:45.02 (1:51.17 + 53.85)