Pasaulio kalnų slidinėjimo taurėje – Lindsey Vonn ir Jeano-Baptiste'o Grange'o pergalės (nuotraukos)

26 metų olimpinė čempionė iš JAV Lindsey Vonn antrą sykį per savaitgalį triumfavo Italijoje (Kortina d'Ampece) vykstančių pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiausiojo slalomo rungtyje.
Amerikietė L.Vonn
Amerikietė L.Vonn / „Scanpix“ nuotr.

Distanciją įveikusi per 1 minutę 22,64 sekundės amerikietė iškovojo jau 39-ą pergalę pasaulio taurės varžybų etapuose iš viso ir šeštąją šiame sezone.

Vos 0,05 sekundės nugalėtojai pralaimėjusi šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė bendrojoje įskaitoje vokietė Maria Riesch užėmė antrą vietą, o trečia liko šveicarė Lara Gut, kuri nuo L. Vonn atsiliko 0,88 sekundės:

1. Lindsey Vonn (JAV)                1:22.64
2. Maria Riesch (Vokietija)          1:22.69
3. Lara Gut (Šveicarija)             1:23.52
4. Julia Mancuso (JAV)               1:23.79
5. Anja Paerson (Švedija)            1:23.82

Pasaulio taurės kalnų slidinėjimo didžiausiojo slalomo rungties lyderės (po 4 etapų iš 7):

1. Lindsey Vonn (JAV)                380 tšk.
2. Maria Riesch (Vokietija)          229
3. Lara Gut (Šveicarija)             205
4. Julia Mancuso (JAV)               175
5. Anja Paerson (Švedija)            137

Planetos kalnų slidinėjimo taurės moterų varžybų lyderių rikiuotė (po 21 rungties iš 37):

1. Maria Riesch (Vokietija)         1232 tšk.
2. Lindsey Vonn (JAV)               1087
3. Elisabeth Goergl (Austrija)       628
4. Tanja Poutiainen (Suomija)        580
5. Julia Mancuso (JAV)               564

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etape Austrijoje

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų slalomo rungtį Kicbiūhelyje (Austrija) laimėjo 26 metų prancūzas Jeanas Baptiste'as Grange'as, iškovojęs aštuntąją pergalę karjeroje.

Po pirmojo bandymo ketvirtoje vietoje buvęs prancūzas sugaišo 1 minutę 40,93 sekundės ir 0,28 sekundės aplenkė sezono lyderį bendroje įskaitoje kroatą Ivicą Kosteličių bei 0,69 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusį rungties olimpinį čempioną italą Giuliano Razzolį.

Išvakarėse vienuoliktą vietą užėmęs greitojo nusileidimo trasoje, I.Kosteličius tapo dvikovės varžybų (greitasis nusileidimas ir slalomas) nugalėtoju.

Sausio mėnesį 31 metų kroatas iškovojo net šešias pergales iš vienuolikos galimų ir, surinkęs 1030 taškų, bendroje įskaitoje net 401 tašku lenkia artimiausią varžovą.

Slalomo varžybų lyderių rikiuotė:

1. Jeanas Baptiste'as Grange'as (Prancūzija) 1:40.93 (52.60 + 48.33)
2. Ivica Kosteličius (Kroatija)         1:41.21 (52.20 + 49.01)
3. Giuliano Razzoli (Italija)        1:41.62 (52.79 + 48.83)
4. Marcelis Hirscheris (Austrija)        1:41.83 (53.05 + 48.78)
5. Reinfriedas Herbstas (Austrija)       1:41.94 (52.50 + 49.44)

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų slalomo lyderių rikiuotė (po 6 etapų iš 10):

1. Ivica Kosteličius (Kroatija)         433 tšk.
2. Marcelis Hirscheris (Austrija)        326
3. Jeanas Baptiste'as Grange'as (Prancūzija) 282
4. Andre Myhreris (Švedija)            253
5. Mattias Harginas (Švedija)          166

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų dvikovės – slalomo ir greitojo nusileidimo – rungties lyderių rikiuotė (po 2 etapų iš 4):

1. Ivica Kosteličius (Kroatija)         200 tšk.
2. Carlo Janka (Šveicarija)          112
3. Silvanas Zurbriggenas (Šveicarija)     98
4. Christofas Innerhoferis (Šveicarija)   90
5. Kjetilis Jansrudas (Norvegija)         82

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų lyderiai bendrojoje įskaitoje (po 22 rungčių iš 38):

1. Ivica Kosteličius (Kroatija)        1030 tšk.