Pasaulio ledo ritulio čempionate – kaimynų švedų ir suomių pergalės

Čekijoje vykstančiame pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate užtikrintą pergalę iškovojo Suomijos rinktinė.
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Čekija - Švedija
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Čekija - Švedija / „Scanpix“ nuotr.

A grupės mače Švedija po atkaklios kovos 4:3 (2:1, 0:1, 2:1) nugalėjo Vokietijos ledo ritulininkus.

Įvarčius švedams pelnė Oscaras Molleris (11:19 ir 48:40), Joakimas Lindstromas (12:44), Johnas Klingbergas (42:56).

Vokiečių gretose pasižymėjo Marcusas Kinkas (15:48), Nicolas Krammeris (29:30) bei Matthiasas Plachta (54:39).

A grupė (komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
8. Latvija 4 0 1 0 3 6:19 2

B grupės rungtynėse suomiai  4:0 (2:0, 2:0, 0:0) nugalėjo pergalių dar nepatyrusia Slovėnijos ekipą.

Skandinavai nuo pat pirmųjų minučių čiupo jautį už ragų – pasižymėjo Leo Komarovas (5:53) ir Petri Kontiola (6:34).

Antrąjį kėlinio pradžioje (21:19) po Aleksanderio Barkovo įvarčius rezultatas tapo 3:0, o kėlinio pabaigoje ketvirtąjį suomių įvartį įmušė Joonas Kemppainenas (35:57).

Slovėnai liko vienintelė pasaulio čempionato ekipa, kuri dar neiškovojo nei vieno taško.

B grupė (komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Baltarusija 4 3 0 1 0 15:7 10
2. Suomija 4 3 0 0 1 13:5 9
3. Rusija 4 3 0 0 1 18:11 9
4. JAV 4 3 0 0 1 13:9 9
5. Slovakija 4 1 2 0 1 11:8 7
6. Norvegija 4 1 0 0 3 6:15 3
7. Danija 4 0 0 1 3 6:17 1
8. Slovėnija 4 0 0 0 4 6:16 0