2015 05 17 /20:23

Pasaulio ledo ritulio čempionato bronza – JAV rinktinei

Pasaulio ledo ritulio čempionato šeimininkei Čekijai nepavyko pasipuošti turnyro medaliais. Mače dėl trečiosios vietos JAV rinktinė 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) įveikė Čekiją ir iškovojo trečiąją vietą bei bronzos medalius.
JAV ledo ritulio rinktinė
JAV ledo ritulio rinktinė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Čekijos ledo ritulininkai atliko net 39 metimus į vartus, tačiau taip ir nepramušė JAV rinktinės vartininko C.Hellebuycko.

Amerikiečiai per visas rungtynes atliko tik 16 smūgių, tačiau to užteko, kad būtų įmušti trys įvarčiai ir pasiekta pergalė.

N.Bonino (07:25) ir T.Lewisas (18:13) dar pirmajame kėlinyje išvedė JAV ledo ritulininkus į priekį, o antrajame vieną įvartį pridėjo C.Coyle'as (39:10).

Trečiajame kėlinyje Čekijos ledo ritulininkai visiškai dominavo aikštėje, atliko net 16 smūgių, o amerikiečiams leido tai padaryti vos kartą, tačiau JAV atsilaikė. Čekai neišnaudojo visų penkių kartų, kai amerikiečiai žaidė turėdami vienu žaidėju mažiau.

Finalas tarp Kanados ir Rusijos rinktinių žaidžiamas nuo 21:45 val Lietuvos laiku.