Pasaulio ledo ritulio pirmenybėse Čekijoje – šeimininkų ir amerikiečių pergalės

Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate ketvirtą pergalę iškovojo trečiąją vietą A grupėje užimanti šeimininkė Čekijos (13 tšk.) rinktinė.
JAV – Slovėnija
JAV – Slovėnija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį čekai 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) nugalėjo penktojoje pozicijoje esančius Vokietijos (6 tšk.) ledo ritulininkus.

Čekai, kaip ir kanadiečiai bei švedai, jau užsitikrino vietą čempionato ketvirtfinalyje.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Austrija 5 0 1 1 3 6:17 3

Aštuonių komandų B grupėje po penktosios pergalės vienvalde lydere tapo ketvirtfinalio dalyve tapusi JAV (15 tšk.) ekipa, kuri 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) įveikė taškų neturinčią autsaiderę Slovėnijos komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Slovėnija 6 0 0 0 6 8:22 0

Keturios pajėgiausios abiejų grupių komandos pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę, o jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.