Planetos biatlono taurės sprinto lenktynėse Tomas Kaukėnas užėmė 66-ą vietą, o Karolis Zlatkauskas liko 80-as

Penktadienį Vokietijoje vyrų 10 km sprinto lenktynėmis prasidėjo 2013–2014 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų ketvirtasis etapas.
Biatlonininkas Tomas Kaukėnas
Biatlonininkas Tomas Kaukėnas / Janušo Dombrovskio nuotr.

Geriau iš dviejų lietuvių sekėsi Tomui Kaukėnui, kuris suko du baudos ratus ir, sugaišęs 29 minutes 43,9 sekundės, užėmė 66-ą vietą.

Net penkis kartus šaudykloje suklydęs Karolis Zlatkauskas nuo T.Kaukėno atsiliko viena minute 16,9 sekundės ir liko 80-as tarp 95-ių dalyvių.

Greičiausiai distanciją įveikė pirmąją pergalę sezone iškovojęs norvegas Emilis Hegle Svendsenas, vos 0,4 sekundės aplenkęs tituluotąjį Olę Einarą Bjoerndaleną.

Bendroje įskaitoje pirmaujantis dukart pasaulio taurės laimėtojas prancūzas Martinas Fourcade'as nuo nugalėtojo atsiliko 21,7 sekundės ir užėmė trečiąją vietą:

1. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) 26 min. 44,3 sek. (2 baudos ratai)
2. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) atsiliko 0,4 sek. (2)
3. Martin Fourcade (Prancūzija) 21,7 (3)
4. Jevgenijus Ustiugovas (Rusija) 27,1 (1)
5. Artiomas Pryma (Ukraina) 28,1 (0) ...
66.Tomas Kaukėnas 2:59,6(2) ...
80.Karolis Zlatkauskas 4:16,5 (5) ...
95.Vasil Chorbadzhiev (Bulgarija) 5:49,0 (6)

Pasaulio taurės varžybų lyderių rikiuotė (po 7 lenktynių):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 354
2. Simon Eder (Austrija) 204
3. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) 203
4. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) 197
5. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) 181

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius