Planetos biatlono taurės varžybų etape Rusijoje lietuvės buvo tarp autsaiderių

Rusijoje tęsiasi paskutinis – devintasis – 2014-2015 metų pasaulio biatlono taurės – BMW IBU World Cup – varžybų etapas.
Natalija Kočergina
Natalija Kočergina / Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

Penktadienį moterų 7,5 km sprinto rungtyje 49-ąją vietą užėmė Natalija Kočergina (22 min. 24,1 sek.; 3 baudos ratai), o Diana Rasimovičiūtė-Bricė (24:20,1), aplenkusi dvi varžoves, liko 69-ta.

Sprinto rungties nugalėtoja tapo suomė Kaisa Makarainen, aplenkusi vokietę Laurą Dahlmeier ir baltarusę Darją Domračevą:

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 19 min. 49,1 sek. (1 baudos ratas)

2. Laura Dahlmeier (Vokietija) atsiliko 14,2 sek. (1)

3. Darja Domračeva (Baltarusija) 15,5 (2)

4. Veronika Vitkova (Čekija) 18,0 (1)

5. Dorothea Wiener (Italija) 32,5 (1) ...

49.Natalija Kočergina 2:35,0 (2) ...

69.Diana Rasimovičiūtė-Bricė 4:31,0 (6) ...

71.Emma Nilson (Švedija) 4:54,5 (2)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 23 rungčių iš 25):

1.Darja Domračeva (Baltarusija) 1005 tšk.