Po aštuntosios pergalės Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai Baltarusijos lygoje septinti

Aštuntą pergalę penkioliktose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse iškovojo bei į septintą vietą trylikos komandų turnyre pakilo Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ (27 tšk.).
Elektrėnų „Energija“
Elektrėnų „Energija“ / R.Mikalevičiūtės nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Ketvirtadienį namuose „Energijos“ ledo ritulininkai 7:3 (3:1, 2:2, 2:0) įveikė vienuoliktojoje pozicijoje esančią „Brest-2“ (10 tšk.) ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Deividas Kazlauskas (2:37), Lukas Vėželis (11:03), Tomas Vyšniauskas (17:48), Paulius Gintautas (33:36 bei 35:34), Aivaras Bendžius (55:41) ir Dovydas Kulevičius (59:35).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Kirilas Paruškinas (14:17), Ilja Truchanovičius (23:50) bei Maksimas Tomašukas (32:08).

Nuo trečiojo kėlinio pradžios Nerijų Dauksevičių šeimininkų vartuose pakeitė Donatas Žukovas.

Iki mačo pabaigos likus vos septynioms sekundėms, aikštelės viduryje į atlapus vienas kitam kibo elektrėniškis A.Bendžius ir Vladislavas Šaranas – bokso scenarijaus verta dvikova truko bemaž minutę.

„Rezultatas geras, bet tikrai nebuvo lengva. Ypatingai antrajame kėlinyje, kai mes sustojome, o varžovai suaktyvėjo – viskas galėjo baigtis kitaip“, – po mačo sakė rezultatyviausias „Energijos“ žaidėjas P. Gintautas.

Antrąsias tarpusavio rungtynes Elektrėnuose komandos žais penktadienį.

Baltarusijos aukščiausiojoje ledo ritulio lygoje pirmauja čempiono titulą ginantis Žlobino „Metalurg-2“ (45 tšk.) klubas, lenkiantis Soligorsko „Šachtior-2“ (43 tšk.) ledo ritulininkus bei Novopolocko „Chimik-SKA-2“ (33 taškai) ekipą.