Po fantastiškos dvikovos – „Kaunas Hockey“ pergalė pusfinalyje

Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalyje antradienio vakarą Vilniaus pramogų arenoje Kauno „Kaunas Hockey“ klubas sugebėjo likviduoti dviejų įvarčių deficitą, išplėšti pratęsimą ir 4:3 (1:2, 0:1, 2:0, 1:0) įveikti Vilniaus „Hockey Punks“.
„Hockey Punks“ – „Kaunas Hockey Panda“
„Hockey Punks“ – „Kaunas Hockey“ / Niko Morozovo nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Pusfinalio serijoje rezultatas tapo lygus 1:1. Lemiamos, trečiosios serijos rungtynės įvyks ketvirtadienį Kaune. Poros nugalėtojas finale susitiks su Elektrėnų „Energija“, kuri 2:0 pusfinalyje įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“.

Dvikovoje geriau sekėsi vilniečiams, kurie rečiau svečiavosi prie varžovų vartų, bet atakavo gerokai taikliau. Jau pirmojo kėlinio viduryje šeimininkai po Karolio Šliko (06:43) ir Dmitrijaus Sajapino (08:03, dauguma) įvarčių pirmavo 2:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Aleksejus Nikulinas (19:21, dauguma) rezultatą sušvelnino.

Po Šarūno Kuliešiaus taiklaus smūgio (34:57) „Hockey Punks“ ilgai pirmavo dviejų įvarčių persvara, kol besibaigiant rungtynėms gavo smūgį į paširdžius, kai mažumoje pasižymėjo A.Nikulinas (56:26).

„Kaunas Hockey“ paprašė 30 sek. pertraukėlės, perrikiavo savo gretas ir Artiomas Suminas (58:06) išgelbėjo besibaigiantį Kauno klubo sezoną ir išplėšė pratęsimą.

Jo metu Dmitrijus Prokopenkovas (63:06) įmušė lemiamą įvartį, lėmusį kauniečių pergalę.

„Kaunas Hockey“ į varžovų vartus metė net 51 kartą, vilniečiai atsakė vos 23 metimais.

Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo serija iki trijų pergalių įvyks kovo 18 – 27 dienomis.