Prancūzijos ir Suomijos rinktinės tęsia kovą dėl vietų planetos ledo ritulio pirmenybių atkrintamosiose varžybose

Ketvirtąją pergalę Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate iškovojo ir su 10 taškų aštuonių komandų A grupėje į trečiąją vietą pakilo Prancūzijos rinktinė.
Suomijos ledo ritulininkai
Suomijos ledo ritulininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas kovojantys prancūzai pirmadienį šeštojo turo susitikime 6:2 (2:1, 0:1, 4:0) nugalėjo septintojoje pozicijoje likusią Danijos (5 tšk.) ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Italija 6 1 0 0 5 5:20 3

Ketvirtąją pergalę, tačiau jau septintajame ture iškovojo ir į trečiąją vietą B grupėje pakilo Suomijos ledo ritulininkai, 4:3 (2:2, 2:0, 0:1) įveikę grupės autsaiderę Kazachstano (2 taškai) komandą. Ši pergalė išsaugojo suomiams galimybę patekti į pirmenybių ketvirtfinalį, bet dabar jau viskas priklauso nuo to, kaip seksis Baltarusijos ir Latvijos rinktinėms.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 7 0 0 2 5 16:32 2

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.