Prasidėjusiame ledo ritulio čempionate pirmąją pergalę šventė Gabrieliaus Liaudansko-Svaro ekipa

Startavusiame Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienio vakarą Elektrėnuose Vilniaus „Hockey Punks“ surengė atidarymo įvarčių šou ir 6:2 (4:0, 1:1, 1:1) nušlavė čempionato debiutantę Elektrėnų „ESSM – 2000“.
Gabrielius Liaudanskas-Svaras
Gabrielius Liaudanskas-Svaras / R.Mikalkevičiūtės nuotr.

Ambicijų pirmą kartą iškovoti Lietuvos ledo ritulio čempionato medalius puoselėjanti „Hockey Punks“ jau pirmajame kėlinyje skaudžiai baudė varžovus, net tris įvarčius iš keturių pelniusi mažumoje.

Iš pradžių Šarūnas Kuliešius (01:17, Tomas Versockas), vėliau Šarūnas Suchomlinas (06:58) pelnė du įvarčius mažumoje, vėliau Modestas Kartenis (13:16, Edvardas Ivankevičius, Mindaugas Kieras), Algimantas Visockas (18:44, M.Kieras) per kėlinį varžovams pasiuntė signalą, kad pasigailėjimo nebus.

Jauna „ESSM-2000“ komanda rungtynėms užregistravo tik 11 aikštės žaidėjų, tačiau jaunimas rado jėgų sušvelninti rezultatą  – pasižymėjo Eimantas Steponavičius (23:39, Mantas Stepanavičius).

Vilniečiai greitai atstatė turėtą persvarą po Valdo Pikčiaus smūgio daugumoje (32:07, Š.Kuliešius).

„Hockey Punks“ išsaugojo keturių įvarčių persvarą ir po trečiojo kėlinio, nors M.Stepanavičius (55:52, E.Steponavičius) buvo sušvelninęs skirtumą iki 2:5. Paskutinį rungtynių įvartį pelnė daugumoje pasižymėjęs A.Visockas (59:21, M.Kieras).

Trečiadienį 20.00 val. Kauno ledo arenoje čempionatą pradės praėjusio čempionato sidabro medalininkai vietos „Baltų ainiai“ ir bronzos medalių savininkai „Juodupės“ ledo ritulininkai.

Elektrėnų „ESSM-2000“ – Vilniaus „Hockey Punks“ 2:6 (0:4, 1:1, 1:1).
„ESSM-2000“: E.Steponavičius, M.Stepanavičius po 1 įvartį.
„Hockey Punks“: A.Visockas 2, Š.Kuliešius, Š.Suchomlinas, M.Kartenis, V.Pikčius po 1 įvartį.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius