Stenlio taurės savininkas „Blackhawks“ išlygino Vakarų konferencijos finalo serijos rezultatą

Šeštosiose NHL Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Stenlio taurės savininkas „Chicago Blackhawks“ klubas penktadienį svečiuose 4:3 (0:1, 2:0, 2:2) įveikė „Los Angeles Kings“ ledo ritulininkus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 3-3.
„Blackhawks“
„Blackhawks“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštosiose serijos rungtynėse Dwightas Kingas (17:03) pirmajame kėlinyje išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje po tikslių Patricko Kane'o (21:12) ir Beno Smitho (22:49) smūgių 2:1 priekyje buvo svečiai.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atakomis ir Drew Doughty (45:32) išlyginaorezultatą, o Alecas Martinezas (47:38) antrąsyk šiame susitikime išvedė Los Andželo komandą į priekį 3:2.

Tačiau jau po keturių minučių Duncanas Keithas (51:34) vėl išlygino rezultatą – 3:3, o dar po beveik penkių minučių antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse įmušė Patrickas Kane (56:15) ir padėjo trečiąją pergalę iškovoti Čikagos klubui, kuris lemiamas Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes žais namie.

Pirmąjį susitikimą savo arenoje Čikagos ekipa, siekianti trečiosios Stenlio taurės per penkerius pastaruosius metus, laimėjo 3:1 (1:0, 1:1, 1:0), o antrąjį pralaimėjo 2:6 (1:0, 1:1, 0:5). Trečiajame bei ketvirtajame mačuose Stenlio taurės savininkai išvykoje turėjo pripažinti arenos šeimininkų pranašumą – 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) ir 2:5 (0:3, 1:1, 1:1), o serijai sugrįžus į Čikagą penktąsias rungtynes laimėjo po dviejų pratęsimų 5:4 (3:2, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0).

Pirmąja šio sezono NHL lygos finalininke anksčiau tapo „New York Rangers“ komanda, Rytų konferencijos finale 4-2 (7:2, 3:1, 2:3 po pratęsimo, 3:2 po pratęsimo, 4:7, 1:0) nugalėjusi „Montreal Canadiens“ ledo ritulininkus.