-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Stenlio taurės savininkas Čikagos klubas tapo NHL Vakarų konferencijos pusfinalio dalyviu

Šeštosiose NHL Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Stenlio taurės savininkas „Chicago Blackhawks“ klubas sekmadienį namuose 22 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 5:1 (1:1, 0:0, 4:0) nugalėjo „St.Luois Blues“ ledo ritulininkus, laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2 bei iškopė į konferencijos pusfinalį.
„Blackhawks“ – „Blues“ rungtynės
Čikagos „Blackhawks“ klubas Stenlio taurėje žygiuoja tolyn / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Ledo ritulys NHL

Pirmąsias dvejas rungtynes savo arenoje „Blues“ ekipa laimėjo: pirmąjį mačą po trijų pratęsimų 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0), o antrąjį po pratęsimo – 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0).

Trečiajame mače namuose pajėgesni buvo Čikagos ledo ritulininkai, kurie varžovus įveikė 2:0 (1:0, 0:0, 1:0), ketvirtąsias rungtynes Stenlio savininkai laimėjo po pratęsimo 4:3 (0:0, 2:2, 1:1, 1:0), o penktajame mače vėl nugalėjo po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0).

Sekmadienį įvarčius nugalėtojams, kurie serijoje laimėjo ketvirtas rungtynes iš eilės, pelnė T.J. Oshie'is (16:28), Jonathanas Toewsas (40:44), Patrickas Sharpas (42:01), Andrew Shaw (47:30) ir Duncanas Keithas (57:05; 3 rezultatyvūs perdavimai).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Bryanas Bickellas (4:12).

„Blackhawks“ vartininkas Corey'is Crawfordas atrėmė 35, o „Blues“ vartininkas Ryanas Milleris – 22 varžovų metimus.

Čikagos klubo varžove Vakarų konferencijos pusfinalyje bus "Minnesota Wild" ekipa arba "Colorado Avalanche" komanda. Šių klubų ketvirtfinalio serijoje „Avalanche“ ledo ritulininkai pirmauja 3-2.

Kitų sekmadienio NHL atkrintamųjų Stenlio taurės rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

"New York Rangers" – "Philadelpia Flyers" 4:2 (serija 3-2)

Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)

"Dallas Stars" – "Anaheim Ducks" 4:5 (po pratęsimo) („Ducks“ laimėjo seriją 4-2)

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?