Tarptautinį ledo ritulio turnyrą Vilniuje laimėjo rusai

Vilniuje vykstančiame tarptautiniame ledo ritulio turnyre Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) taurei laimėti jau antrąją varžybų dieną paaiškėjo nugalėtojas. Juo tapo Kaliningrado „Eaton – Moeller“ (Rusija) komanda, antrosiose rungtynėse 9:3 (2:1, 4:0, 3:2) įveikusi Vilniaus „Vanvitą“.
Ledo ritulys
Ledo ritulys / Hockey.lt nuotr.

Dvikovoje lietuviai priešinosi varžovams tik kėlinį, kurį pralaimėjo minimaliu skirtumu, rašo hockey.lt. Antrojo kėlinio pradžioje rusai greit pelnė 2 įvarčius ir atitrūko.

Kaliningrado ekipoje rungtyniavo praeityje Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) San Chosė „Sharks“  klubo dėmesį atkreipęs ir naujokų biržoje į šią komandą pašauktas, bet taip ir kontrakto nepasirašęs ledo ritulininkas, trys buvę Kazachstano jaunimo rinktinės žaidėjai.

Po šios pergalės rusai užsitikrino turnyro nugalėtojų vardą, iškovojo NLRL taurę ir 500 eurų čekį.

Paskutinėse, nieko nelemiančiose rungtynėse sekmadienį, 15.00 val. Vilniaus Pramogų arenoje rusai žais prieš Kvebeko „Quebec“  (Kanada) ekipą, kurią šeštadienį net 14:3 (3:0, 4:3, 7:0) sutriuškino Elektrėnų SCP komanda.

Turnyras baigsis sekmadienį dviejų užsienio ir  dviejų lietuvių komandų dvikova, o pastaroji jau dabar kelia didžiulį susidomėjimą. Abi ekipos įvardijamos pagrindinėmis pretendentėmis laimėti Nacionalinę ledo ritulio lygą ir tarpusavyje susitiks pirmą kartą. Ši dvikova įvyks 16.00 val. Vilniaus Pramogų arenoje.