Tedas Ligety laimėjo planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų dvikovės rungtį

Pirmąją šiame sezone pasaulio taurės kalnų slidinėjimo varžybų vyrų dvikovės rungtį Šveicarijoje laimėjo 2006 metų olimpinis ir praėjusių metų triskart pasaulio čempionas amerikietis Tedas Ligety.
Tedas Ligety'is
Tedas Ligety / „Scanpix“ nuotr.

Slalomo ir greitojo nusileidimo varžybų dvikovoje amerikietis sugaišo 2 minutes 44,74 sekundės ir 0,22 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį prancūzą Alexį Pinturault'ą, kuris pirmavo po pirmosios rungties – slalomo varžybų.

Trečiojoje pozicijoje liko 1,08 sekundės nugalėtojui pralaimėjęs kroatas Natko Zrnčičius-Dimas.

Penktą vietą penktadienį užėmė ir šio sezono lyderio poziciją bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje susigrąžino norvegas Akselis Lundas Svindalas. Jis surinko 697 taškus ir 22 taškais aplenkė penktadienį nestartavusį planetos taurės savininką austrą Marcelį Hirscherį:

1. Tedas Ligety (JAV) 2 min. 44,74 sek. (51,16 + 1:53,58)
2. Alexisas Pinturault'as (Prancūzija) 2:44,96 (49,94 + 1:55,02)
3. Natko Zrnčič-Dimas (Kroatija) 2:45,82 (51,44 + 1:54,38)
4. Sandro Viletta (Šveicarija) 2:46,12 (52,84 + 1:53,28)
5. Akselis Lundas Svindalas (Norvegija) 2:46,22 (54,26 + 1:51,96)

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės vyrų dvikovės rungties lyderių rikiuotė (po 1 etapo):

1. Tedas Ligety (JAV) 100 tšk.
2. Alexisas Pinturault'as (Prancūzija) 80
3. Natko Zrnčič-Dim (Kroatija) 60
4. Sandro Viletta (Šveicarija) 50
5. Akselis Lundas Svindalas (Norvegija) 45

Planetos kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų lyderių rikiuotė bendroje įskaitoje (po 17 rungčių):

1. Akselis Lundas Svindalas (Norvegija) 697 tšk.