Tomas Kaukėnas planetos biatlono taurės penktojo etapo 10 km sprinto lenktynėse finišavo 61-as

Čekijoje vykstančiame 2011–2012 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų penktajame etape 61-ąją vietą tarp 102 dalyvių užėmė Tomas Kaukėnas.
Tomas Kaukėnas biatlono varžybose
Tomas Kaukėnas biatlono varžybose / LBF

4 baudos ratus sukęs Lietuvos biatlonininkas distanciją įveikė per 29 min. 50,4 sekundės ir 2 minutes 37,3 sekundės pralaimėjo antrąją pergalę iškovojusiam šio sezono lyderiui olimpiniam čempionui norvegui Emiliui Helge Svendsenui.

2,7 ir 9,6 sekundės atsilikę nuo pergalę iškovojusio norvego antrą ir trečią vietas užėmė prancūzai atitinkamai Simonas bei Martinas Fourcade'ai:

1. Emilis Helge Svendsenas (Norvegija)          27 min. 13,1 sek. (1 baudos ratas)
2. Simonas Fourcade (Prancūzija)              atsiliko 2,7 sek. (3 baudos ratai)
3. Martinas Fourcade (Prancūzija)                      9,6 (2)
4. Antonas Šipulinas (Rusija)                           14,4 (1)
5. Andrejus Makovejevas (Rusija)                        19,5 (1)
...
61.Tomas Kaukėnas                                 2:37,3 (4)
...
102.Pete Beyeris (D. Britanija)                     6:05,0 (4)

Bendroji planetos biatlono taurės vyrų varžybų lyderių rikiuotė (po 11 rungčių iš 26):

1. Emilis Hegle Svendsenas (Norvegija)            442 tšk.