Vilniaus „Baltica“ 10:2 sutriuškino Moldovos ledo ritulininkus

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ klubas trečią kartą nugalėjo „Platina-Kišiniov“ ekipą iš Moldovos 10:2 (5:1, 4:0, 1:1).
Vilniaus „Baltica“ įmušė 10 įvarčių
Vilniaus „Baltica“ įmušė 10 įvarčių / Organizatorių nuotr.

Rungtynės su varžovu iš Moldovos prasidėjo greitu šeimininkų įvarčiu. Pirmąją „Balticos“ ataką sėkmingai užbaigia puolėjas Konstantinas Isaevas (1:0). 2-ą žaidimo minutę už pakištą koją baudžiamas lietuvių gynėjas Tobias Wilhelmas. Varžovai pasinaudoja žaidėjų persvara aikštėje ir jau 3-ią minutę lygina rezultatą.

Po N. Jegorovo ir A. Perešliugo perdavimų įvartį pelno moldavas Romanas Achromenkovas (1:1). 5-ą minutę už pakištą koją baudžiamas ir svečių gynėjas A. Matvejevas. Dabar jau „Baltica“ pasinaudoja žaidėjų dauguma ir persveria rezultatą. Po Ondrejaus Burzalos perdavimo įvartį pelno lietuvių kapitonas Edgaras Rybakovas (2:1). 9-ą minutę prasižengia Kišiniovo ekipos žaidėjas N. Jegorovas. 14-ą minutę lietuvių pranašumą didina puolėjas Vladislavas Konovalovas (3:1).

Šeimininkai siautėja toliau. 17-ą minutę po tikslių V. Nikulin ir K. Isaevo perdavimų įvartį pelno „Balticos“ naujokas Aleksandras Cukanovas (4:1). Likus žaisti vos 10 sekundžių iki kėlinio pabaigos, varžovus gniuždo puolėjas Vladislavas Nikulinas, po K. Isaevo perdavimo pelnydamas penktąjį lietuvių įvartį (5:1).

Antrojo kėlinio pradžioje „Platina-Kišiniov“ ekipa gauna komandinę baudą už neteisingai atliktą keitimą. 24-ą minutę „Baltica“, žaisdama daugumoje dar labiau didina persvarą. Po tikslių A. Cukanovo ir B. Rejžeko perdavimų įvartį pleno lietuvis Artūras Rybakovas (6:1).

Įvarčių lietus tęsiasi. Jau kitos atakos metu po K. Isaevo perdavimo antrą kartą ritulį į vartus siunčia Vladislavas Nikulinas (7:1). Vos po dviejų minučių antrąjį savo įvartį pelno ir naujasis „Balticos“ puolėjas A. Cukanovas (K. Isaev, T. Wilhelm), (8:1). 29-ą minutę pastarojo įvarčio autorius A. Cukanovas baudžiamas 2 min. bauda. 33-ąią minutę antrą kartą šiose rungtynėse pasižymi ir lietuvių žaidėjas K. Isaevas (V. Nikulin, E. Rybakov). „Balticos“ sirgaliai šėlsta, jų komandai pirmaujant net 9:1. Kėlinio pabaigoje prasižengia moldavas A. Vysokovas.

Trečiajame kėlinyje vietoj V. Kuzmino „Balticos“ vartus gina Filipas Luley. 42-ą minutę prasižengia „Platinos–Kišinoiov“ žaidėjas V. Ivaščenko. Žaidimo tempas kiek sulėtėjęs. Dar po poros minučių 2 min. baudą gauna ir kitas moldavas K. Kostenko. Iniciatyva šeimininkų rankose, kurie dar labiau didina persvarą.

Po E. Sadausko ir O. Burzalos perdavimų, antrąjį įvartį šiose rungtynėse pelno „Balticos“ kapitonas E. Rybakovas (10:1). Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos, svečiai švelnina rezultatą. Po tikslių A. Levčenko ir K. Kostenko perdavimų, ritulį į vartus siunčia moldavas Nikita Jelcovas (10:2). Tribūnos skanduoja „Balticos“ vardą, kuri sutriuškina varžovus iš Moldovos.

Po trečiosios pergalės prieš Moldovos „Platina-Kišiniov“ ekipą, Vilniaus „Baltica“ su 40 taškų užima 6 vietą, vos trimis taškais atsilikdama nuo penktosios vietos. Artimiausios rungtynės gruodžio 9 d. 17 val. su tuo pačiu varžovu iš Moldovos.