Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

62-ojo Kanų kino festivalio užkulisiai

Foto naujienai: 62-ojo Kanų kino festivalio užkulisiai
zmones24.lt / AOP nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Susidaro įspūdis, kad šiais metais sunkmetis nepasiekė Prancūzijos, tiksliau – Žydruoju krantu vadinamų Kanų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Susidaro įspūdis, kad šiais metais sunkmetis nepasiekė Prancūzijos, tiksliau – Žydruoju Krantu vadinamų Kanų. Ten gegužės 13–24 dienomis vyko tarptautinis, vienas iš prestižiškiausių pasaulyje 62-asis Kanų kino festivalis. Prabangi šventė organizatoriams kainavo 40 mln. eurų (apie 138 mln. litų), o apdovanojimai buvo įteikti gegužės 24 dieną. 62-asis Kanų kino festivalis – ne tik didžiulis įvykis kino industrijoje, bet ir pasaulinio garso žvaigždžių susibūrimo, pašėlusių vakarėlių vieta. Kaip visada, neapsieita be kuriozų.

Paris Hilton (28): nepavyko pasipelnyti

Merginai, įpratusiai už dalyvavimą vakarėliuose susižerti nemenkus pinigus, Kanuose nepasisekė – šįkart vakarėlių, kurie rengiami po filmų premjeros, organizatoriai atsisakė Paris sumokėti 100 000 JAV dolerių (apie 253 000 litų) už pasirodymą. Vienas iš renginių organizatorių paaiškino situaciją: „Dabar ne 2002-ieji. Niekas jai nemokės. Manau, LSA (labai svarbūs asmenys – red. past.) klubas truputį Paris sumokėjo, bet kiti – tikrai ne.“

Penelope Cruz (35) apsinuodijo

Festivalio pradžioje aktorė apsinuodijo žuvimi ir jai skubiai iškvietė gydytoją. Penelope labai sielojosi, nes be galo norėjo dalyvauti filmo „Broken Embraces“ premjeroje. Vėliau, prilaikoma režisieriaus Pedro Almodovaro (57), aktorė vis dėlto pasirodė žiūrovams.

Larsas von Trieras (53) buvo nušvilptas

Garsus danų režisierius Kanų kino festivalyje susilaukė pašaipaus juoko, nepasitikėjimo šūksnių, švilpimo, paviršutiniškų plojimų po jo naujojo filmo „Antikristas“ peržiūros. Kai kurie kino kritikai iš karto pareiškė, kad naujasis dano siaubo filmas yra įžeidžiantis, jie teigė nesuprantantys, kaip Larsas von Trieras apskritai galėjo patekti į konkursinę Kanų filmų programą. Režisierius „Antikristą“ pavadino svarbiausiu savo gyvenimo darbu ir teigė, kad šis filmas buvo „tam tikras vaistas nuo depresijos, kankinusios kūrėją prieš dvejus metus“.

Krizė


Šiemet neįvyko jau legendinis „Vanity Fair“ vakarėlis. Nemažai jachtų, prišvartuotų prieplaukoje netoli „Festival Palace“ ir ankščiau tapdavusių apartamentais festivalio išrinktiesiems, dabar buvo tuščios, o studijų vadovai, kurių filmai rodomi festivalyje, stengėsi kuo mažiau išlaidauti pristatymams ir vakarėliams.

Angelina Jolie (33) ir Bradas Pittas (45). Kartu ar atskirai?


Ši pora raudonuoju kilimu vis dėlto žingsniavo kartu, nors į festivalį atvyko atskirai. Jie atrodė kaip mylintys vienas kitą. Taigi – arba geltonoji spauda visiems meluoja apie pašlijusius aktorių santykius, arba jie – išties puikūs aktoriai.

Mados

Ten, kur žvaigždės, ten ir naujausios drabužių mados. Pasmalsavome, kokie suknelių ir kostiumų modeliai dengė treniruoklių salėse puoselėtus ir grožio chirurgų skalpelio lytėtus įžymybių kūnus.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką