TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

66 metų aktorė Olita Dautartaitė į „Moterų alėją“ atmina dviračiu

Foto naujienai: 66 metų aktorė Olita Dautartaitė į „Moterų alėją“ atmina dviračiu
zmones24.lt / Foto naujienai: 66 metų aktorė Olita Dautartaitė į „Moterų alėją“ atmina dviračiu
Šaltinis: 15min
0
A A

Šarminga ir jaunatviška teatro aktorė Olita Dautartaitė seriale „Moterų alėja" vaidina buvusią muzikinio teatro primadoną Sofiją, kuri tvarko visos savo šeimos gyvenimą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šarminga ir jaunatviška teatro aktorė Olita Dautartaitė seriale „Moterų alėja" vaidina buvusią muzikinio teatro primadoną Sofiją, kuri tvarko visos savo šeimos gyvenimą: susitikinėja su sūnaus meilužėmis, o dukrai ieško tinkamo kavalieriaus.  


Žinoma 66 metų Kauno ir Šiaulių dramos teatrų aktorė kiek nustebo, kad „Moterų alėjoje" jai pasiūlytas Kauno poniutės, buvusios Muzikinio teatro primadonos vaidmuo. „Oi, man pagal savo gyvenimą - toli iki to. Mes aktoriai - paprasti žmonės. Mums visokie vaidmenys tenka - ir purvini, ir bjaurūs, - šypsosi O. Dautartaitė. -  O štai Muzikinio teatro dainininkėms - visada kažkokie aukštesni, pakylėti, švarūs. Todėl visada pasitempusios, pasipuošusios, pasidariusios šukuosenas. Tačiau manau, kad Sofija visa tai atspindi".


Vis dėlto, kaip sakė O. Dautartaitė, vaidmuo, kad ir įdomus, nelengvas. Labiausiai Olita baiminosi, kad jos kuriama Sofija nebūtų vienoda. Aktorė stengėsi, kad poniutė nebūtų atgrasi žiūrovui. Norėjo, kad būtų aštraus žodžio, bet įdomi. Scenarijaus autorius prasitarė, jog įkvėpimo kurdamas Sofijos personažą ieškojo Kazimieros Kymantaitės, iškilios teatro aktorės ir režisierės, asmenybėje. Šis faktas Olitą labai sudomino - juk K.Kymantaitė matė jos spektaklius ir net gerų atsiliepimų tarusi buvo.


Beje, tuo metu pavasarį, kai sulaukė režisieriaus V. Valašino skambučio ir pasiūlymo filmuotis, Olita kaip tik važiavo į Palangą, reabilitacijos kliniką pastiprinti sveikatos, pasilpusios dėl jau kelerius metus ją kamuojančios nemigos.  Olita iš karto susidomėjo, ir vasaros poilsį iškeitė į intensyvių filmavimų grafiką. Sako, taip susidomėjusi pasiūlymu, kad net scenarijaus neskaičiusi - taip pasitikėjo scenarijaus autorium ir režisierium.


Tiesa, truputį jaudinosi, kad nemokės vaidinti prieš kameras. Juk teatre viskas kitaip. Tačiau režisierius nuramino, kad Olitą pamokys. Olitą žavėjo ir tai, kad turės turiningą vasarą, nes paprastai šį metų laiką praleisdavo tiesiog poilsiaudama šalia Merkinės.


Tiesa, vietoj poilsio ir gydymosi pasinėrusiai į serialo filmavimų maratoną, aktorei buvo sušlubavusi sveikata. Režisierius Viktoras Valašinas sykį Olitai į filmavimo aikštelę iškvietė greitąją pagalbą.


Pasirodo ne juokai - Olita atsidūrė reanimacijos skyriuje, o medikai net svarstė, ar nereiktų elektrošoko panaudoti. Laimei, širdies priepuolis praėjo. Tačiau Olita šypsosi - tai ženklas. Gydytojas pasakė, kad tai pirmas įspėjamasis skambutis, o jų būna trys - toks jau gydytojų humoras. „Ryt poryt dar nemirsiu, bet jau turiu prisižiūrėti save - juokiasi žinoma ilgametė Šiaulių dramos aktorė, poezijos skaitovė ir aktyvi visuomenės veikėja, nuo šiol kišenėje besinešiojanti vaistų nuo širdies.


Tačiau Olita nesibaimina - sveikatą ji atstatys. Juk gyvena aktyvų ir sportišką gyvenimo būdą. Į „Moterų alėjos" filmavimus ji kone visuomet atmina dviračiu. Priprato. Po to, kai teatre per vieną jubiliejų gavo dovanų šią transporto priemonę, važiuoja juo visur kur tik gali juo numinti. „Manęs paklausė, ko norėčiau dovanų. Sakau - dviračio, - pasakoja Olita. - Teatro vadovybė kiek nustebo, bet dviratį aktorė gavo. Dirbdama Šiauliuose irgi važinėdavo dviračiu. Be viso to, Olita dar ir plaukimą lankė. Sako, po 50 minučių kasdien intensyvias treniruotes pakeldavo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką