Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 17d. 16:30

„69 danguje“ prieš „Yvą“

Foto naujienai: „69 danguje“ prieš „Yvą“
zmones24.lt / „Yva“. Butauto Barausko nuotrauka

Pristatome naują smagią ir šmaikščią rubriką, kurioje garsiausi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai stos į žodžių mūšį ir, įsijautę į žurnalistų vaidmenis, užduos vieni kitiems įvairiausius klausimus.

Pristatome naują smagią ir šmaikščią rubriką, kurioje garsiausi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai stos į žodžių mūšį ir, įsijautę į žurnalistų vaidmenis, užduos vieni kitiems įvairiausius klausimus.

Pirmosios šioje rubrikoje sutiko dalyvauti bene populiariausių merginų grupių „69 danguje" ir „Yva" merginos.


„69 danguje" merginų klausimai „Yvos" gražuolėms


- Natalija, ar neįsižeidei, kai 2007 m. per „Vaikų balso" apdovanojimus Tau davė dresiruoti beždžionę? Kaip reagavai? Nebijojai, kad Tave pradės tapatinanti su šiuo gyvūnu?


- Manau, kad „Yvai" beždžionės labai tiko.


- Buvai pripažinta kaip viena geriausių savireklamos specialisčių. Ar nesijauti blogai reklamuodamasi bet kokiomis priemonėmis? Nemanai, kad Tavęs visur per daug?


- Ačiū už komplimentus! Gal kartais ir per daug...


- Kaip jauteisi, kai gražuoliukas Linas Lukošiūnas žadėjo tiek dainininkei Fainai, tiek Tau aukso kalnus? Nemanai, kad dėl šio incidento ne ant Fainos, o ant Lino turi pykti?


- Mus abi apgavo!!! Kokia gėda...


- Kodėl savo katiną su Zvonkumi pavadinote Demonu? Netapatinate savęs su augintiniu?


- Demonas panašus į žiurkę. Ką čia betapatinsi...


- Ar nemanai, jog „Yvai" reikia keisti kompozitorių ir pasikonsultuoti su kitais kūrėjais? Gal taip pavyktų praplėsti klausytojų ratą?


- Nešiepkite dantų! Zvonkus - mano!


- Ar gavai pinigų už konfliktą su Mia? Jei taip, tuomet kiek?


- Negavau aš pinigų - tik nuolaužas nagų.


- Kaip vertinti savo santykius po konflikto su Mia? Ar jie pagerėjo, ar pablogėjo? Gal kilo baimė prarasti Zvonkų?


- Nesupratau klausimo.


- Kaip reaguoji į kalbas apie Zvonkaus neištikimybę?


- Verkiu kiekvieną vakarą apsikabinusi pagalvę...


- Kokie ateities planai? Gal galėsime ką nors nusižiūrėti?


- Dar liko laisvų krepšininkų!!!


- Kadangi esu tokia žavinga, kokiomis grožio procedūromis save palepini? Beje, ar dažnai skuti kojas?


- Valgau cepelinus ir kartais grožio salone susigarbanoju plaukus... kojų!


- Ar padidinai atlyginimą savo šokėjoms?


- Ne, nepadidinau, nes Lietuvoje ekonomikos krizė!


- Gintare, jau seniai turėjai būti „Yvoje", mat Tu ten labai tinki. Manome, kad Tu net geriau tinki nei mūsų Godutė Sabutytė. Ką manai?


- Oi, ačiū jums, panos!!! Jaučiuosi tokia pamaloninta...


- Kristina, viename interviu minėjai, kad iš pradžių įeina Tavo krūtinė, o tik paskui Tu. Ar nepavargsti vaikščioti paskui krūtinę?


- Pavargsta tik nevykėlės.
„Yvos" klausimai „69 danguje" dainininkėms


- Labas, padrūžkės! Kaip sekasi?


- Viskas gerai! Tik nesuprantame, kodėl koncertų mažiau, ar dėl to, kad krizė, ar dėl sausio mėnesio. Tikimės, jog vasarį bus geriau.- Kuris Jūsų albumas Jums labiausiai patinka? Kodėl?


- Kiekvienas mūsų albumas yra savotiškas. Pirmojo laukėme trejus metus, o antrojo - beveik metus. Antras albumas mums pačioms yra keistai greitai atsiradęs, todėl nespėjome juo atsidžiaugti.


- Kas Jūsų dizaineris?


- Kaip ir anksčiau, taip ir dabar dirbame su Egmontu Bžesku. Jis yra mūsų pagrindinis dizaineris. Taip pat labai žavimės Kęstučiu Rimdžiumi, labai mylime Mantą Petruškevičių. Pastarajam dažnai skambiname, kai reikia skubios pagalbos. Jis mums visada padeda. Tiesa, dažnai ir pačios būname dizainerėmis.


- Karina, Tau labiau patinka dainuoti ar šokti?


- Aš myliu ir dainą, ir šokį. Abi šios meno šakos neatsiejamos mano gyvenime. Jos užima labai svarbią mano gyvenimo vietą.


- Goda, Tau labiau patinka dainuoti grupėje „69 danguje" ar su Luku iš „Kastanedos"?


- Projektas su Luku man yra naujas iššūkis. Tai nauja galimybė parodyti save. Čia visų akys krypsta į mano vokalą, buvimą ant scenos - jaučiuosi tarsi solistė, o grupėje „69 danguje" esu tik ketvirta atskirų asmenybių kolektyvo narė.


- Ingrida, ar nepyksti, kad merginos kartais koncertuoja be tavęs?


- Nėra dėl ko pykti, nes mes kartais koncertuojame ir be Godos, ir be Nijolės, ir net be Karinos. Koncertų užsakovai žino, kad galime būti trise arba keturiese. Paprastai visi žino, kad atvažiuoja trijulė su bonusu.


- Nijole, ar ilgiesi Klaipėdos? Kodėl?


- Negaliu nesiilgėti - labai dažnai apie Klaipėda galvoju. Kasdien bendrauju su tėveliais, broliu. Klaipėda - mano gimtasis kraštas. Man šis miestas labai patinka, todėl dažnai jo ilgiuosi.


- Merginos, ką reiškia jūsų grupės pavadinimas?


- Šis klausimas mus labiausiai nervina. Matyt, „Yva" merginos nepasiruošė ruošdamos mums klausimus, nepasiskaitė apie „69 danguje". Galime pakartoti. Mūsų grupės pavadinimas turi kelias reikšmes. Kiekvienas jį supranta pagal savo sugedimo lygį. Tai gali būti tarsi Vėžio ženklo simbolis arba poza iš „Kamasutros". Su ja mus dažniausiai ir tapatina, bet tai gerai... Tai tarsi uždaras ratas: imi, gauni, duodi!


- Kokią įdomiausią dovaną esat gavusios iš gerbėjų?


- Negalėčiau pasakyti, kad buvo kažkas neįprasto. Buvo tokių gerbėjų, kurie lankėsi daugelyje mūsų koncertų Kauno apskrityje ir į visus atvykdavo su gėlių puokštėmis. Vaikai dažnai mus nustebina maloniomis dovanėlėmis. Beje, gerbėjai, žinokite: labiausiai mums patinka, kai jūs surenkate informaciją apie mus (straipsnius, nuotraukas, iškarpas) ir ją padovanojate.


- Beje, kas yra Meksikos sostinė?


- Mechikas! Čia jau mūsų neprigausite. Įdomu, ar pačios tai žinote?..

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką