Dabar populiaru
Publikuota: 2008 sausio 24d. 00:00

Agnė Zacaharevičienė (27) : antros vestuvės su tuo pačiu vyru

Foto naujienai:  Agnė Zacaharevičienė (27) : antros vestuvės su tuo pačiu vyru
zmones24.lt / Nuotraukos iš asmeninio albumo

Visai neseniai TV laidos „Ištikimybės testas" vedėja Agnė Zacharevičienė ištekėjo antrą kartą. Tačiau vestuvės įvyko be jokių skyrybų. Kaip taip gali būti?

Visai neseniai TV laidos „Ištikimybės testas" vedėja Agnė Zacharevičienė ištekėjo antrą kartą. Tačiau vestuvės įvyko be jokių skyrybų. Kaip taip gali būti? Pasirodo, Agnė, prieš penkerius metus tekėdama už savo vyro Rolando, davė žodį. Jeigu jie kartu išgyvens penkerius metus - tuoksis dar kartą.

Po penkerių bendro gyvenimo metų pora antrąsias vestuves šventė kaip pirmąsias. Atliko visas tuoktuvių apeigas, puota tęsėsi dvi dienas. Vestuves vainikavo medaus mėnuo.
Jaukioje Vilniaus senamiesčio bažnytėlėje porą dar kartą palaimino kunigas. Jaunieji dar kartą prisiekė vienas kitam amžiną meilę, o priesaikai sutvirtinti, kaip ir pridera, vienas kitam ant pirštų užmovė specialiai šiai progai sukurtus aukso žiedus. „Dabar turiu du vestuvinius žiedus, tačiau tik vieną, nepakartojamą vyrą," - džiaugėsi Agnė. Poros vestuvių ceremonijoje dalyvavo ir jų trimetis sūnelis Robertas.
Visai kaip ir prieš penkerius metus, po bažnytinės ceremonijos pora su svečiais patraukė į laivą, kur laukė vaišėmis nuklotas stalas... Po pasiplaukiojimo - linksmybės iki paryčių. Puotai pasibaigus, pora leidosi į povestuvinę kelionę. Medučiui kopinėti jaunavedžiai pasirinko šiltą ir saulėtą Siciliją. Pasak Agnės, šventę jie kūrė pirmiausia sau. Antrosios vestuvės buvo tarsi padėka vienas kitam už metus, praleistus kartu. Dėkingumo išraiška artimiesiems ir draugams, kurie dalyvavo ir jų tikrosiose vestuvėse. „Taip daug įdomiau ir romantiškiau gyventi. Bet to, žinau, kad tik patys galime praskaidrinti savo gyvenimą. Tereikia įdėti truputėlį pastangų, kad būtis nušvistų ryškesnėmis spalvomis," - po šventės šypsojosi Agnė.

Temos: 3 TV Santuoka Vestuvės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:09
04:46
07:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką