Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 19d. 14:13

Aistis Mickevičius: nustebino korida ir transvestitai

Foto naujienai: Aistis Mickevičius: nustebino korida ir transvestitai
zmones24.lt / Nuotrauka iš asmeninio albumo

Neseniai iš devynių dienų kelionės Ispanijoje grįžo aktorius, televizijos ir radijo laidų vedėjas Aistis Mickevičius (33), geriausiai žinomas kaip pensininkas Vydas. Vyras į Lietuvą grįžo kupinas įspūdžių.

Neseniai iš devynių dienų kelionės Ispanijoje grįžo aktorius, televizijos ir radijo laidų vedėjas Aistis Mickevičius (33), geriausiai žinomas kaip pensininkas Vydas. Vyras į Lietuvą grįžo kupinas įspūdžių. Bene labiausiai Aisčiui įsiminė koridos sezono atidarymas. „Širdį užvaldė dvejopi jausmai. Viena vertus, labai įdomu tai stebėti, kita vertus, man buvo labai gaila jaučių“, – apie koridą kalbėjo laidų vedėjas.
Ne mažiau keistą įspūdį A. Mickevičiui paliko ir apsilankymas viename netradiciniame klube. „Kaip vėliau paaiškėjo, netikėtai su bičiulių kompanija patekome į homoseksualų klubą. Ten tuo metu vyko transvestitų programa. Buvo gana netikėta, tačiau savotiškai įdomu“, – atvirai sako pašnekovas.
Tiesa, Aistis nusijuokia, kad Ispanijoje beveik nešnekama apie kiaulių gripą. „Prieš išskrendant, mus prigąsdino dėl kiaulių gripo, o ten ispanai to nesureikšmina. Keli laikraščiai apie tai rašė, ir tiek“, – šypteli Aistis.
Per devynių dienų viešnagę daugiausia laiko A. Mickevičius praleido Madride, taip pat važiavo į šalia esančius miestelius, apsilankė keliose parodose ir susižavėjo flamenko šokėjų pasirodymais.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką