TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Andra Monginaitė: Bžeskas neišdrįso manęs nusitempti į lovą

Foto naujienai: Andra Monginaitė: Bžeskas neišdrįso manęs nusitempti į lovą
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai žiniasklaidoje pasirodė pikantiškos prodiuserio Egmonto Bžesko (35) ir gražuolės Andros (18) nuotraukos, visi pradėjo šnabždėti: „Šita mergina greitai taps žvaigžde!"

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kai žiniasklaidoje pasirodė pikantiškos prodiuserio Egmonto Bžesko (35) ir gražuolės Andros (18) nuotraukos, visi pradėjo šnabždėti: „Šita mergina greitai taps žvaigžde!"


Nieko nepadoraus nedarėme


Būsima abiturientė juokiasi: „Manęs bent kartą per dieną kas nors būtinai paklausia, kada aš pradėsiu dainuoti vienoje iš Egmonto prodiusuojamų grupių. Mažai kas žino, kad būti žvaigžde aš nesvajoju, o ir Egmontas man nieko nesiūlė, nežadėjo. Mano gyvenimo tikslas visiškai kitoks! Baigusi mokyklą, svajoju studijuoti odontologiją, nors ir žinau, kad teks ilgai ir sunkiai dirbti."

Dar prieš mėnesį ši mergina buvo mažai kam žinoma. Užteko jai dalyvauti viename televizijos projekte, kurio metu ji savaitę atostogavo Turkijoje su E. Bžesku, ir jų pikantiškos nuotraukos apskriejo Lietuvos žiniasklaidą.

„Tiesą sakant, tose nuotraukose užfiksuota pati intymiausia visų atostogų akimirka. Daugiau per visas septynias dienas mes nieko nepadoraus nedarėme. Bet lietuviai nebūtų lietuviai, jei neiškrėstų savo tautiečiams šunybės: poilsiautojai mus slapta fotografavo, o paskui nuotraukas pardavė vienam interneto portalui. Sužinojusi, kad tokios fotografijos pasiekė Lietuvą, aš labai išsigandau. Kai paskaičiau komentarus internete, buvau sukrėsta, nes manęs nė nepažįstantys žmonės drabstė mane purvais. Egmontas pasisodino mane ir išaiškino, kad tai yra normalu, kad kiekvienas į televiziją patekęs žmogus turi pereiti per šį mėšlą. Nusiraminau", - pasakoja Andra.


Bžeskas - mano skonio vyras


Su kuo važiuos į kelionę, Andra nežinojo. „Pirmą kartą susitikome oro uoste. Apsvarsčiau visus įmanomus variantus, bet kad prieš mane stovės Bžeskas - nesitikėjau. Galvoju, nesąmonė, man čia per gerai!" - juokiasi klaipėdietė.

Kol Andra nepažinojo Bžesko, apie jį galvojo taip, kaip mano pusė Lietuvos, t. y. kad jis yra mergišius ir visoms gražioms merginoms siūlo daryti karjerą per lovą. „Mano nuomonė apie jį pasikeitė į gerąją pusę. Egmontas labai atviras, lyg atversta knyga, labai draugiškas ir linksmas. Neslėpsiu, jis labai gražus vyras", - sako Andra.


- Pasirodžius pikantiškoms nuotraukoms, visi pradėjo spėlioti, ar poilsiautojai miega vienoje lovoje...


- Iš tiesų, tai tik mūsų su E. Bžesku reikalas, tačiau jei visiems taip įdomu, tuomet galiu užtikrinti, kad mes kartu ne-mie-go-jo-me!!! Jis su manimi elgėsi labai padoriai, lyg su dukra.


- Nejaugi E. Bžeskas nė trupučio negalvojo Tave nusitempti į lovą?


- Aš net neabejoju, kad šito jis norėjo, tačiau neišdrįso... Iš Egmonto pusės jutau didelį dėmesį, o ir komplimentus žėrė be perstojo. Iš pradžių maniau, kad jis taip bando mane suvilioti, tačiau pajutusi, kad Egmontas nieko konkretaus man nesiūlo, pagalvojau: „Ai, tegul šneka!.."


Žvaigžde nenoriu būti!


- Atsakyk nuoširdžiai, ar norėjai, kad E. Bžeskas ištartų: „Andra, praleidžiame kartu aistringą naktį?"


- Na, aš manau, jei jis būtų labai šito norėjęs, galbūt mūsų santykiai tęstųsi iki šios dienos ir kartu būtume praleidę ne vieną aistringą naktį. Tačiau mūsų artimas bendravimas tuo nesibaigė. Kartais susiskambiname, buvome susitikę keliuose renginiuose...


- ...po kurių ir vėl spaudoje pasirodė pikantiškos nuotraukos...


- Tiesa (juokiasi). Daug kas galvoja, kad tada mes specialiai pozavome fotografams, bet iš tiesų mus nufotografavo slapta. Na, ką čia nuslėpsi - Egmontas bučiuojasi laaaaaaabai gerai!..


- Ar galėtumėte būti pora?


- Tikėjausi šito klausimo. Didžiausia kliūtis tarp mūsų - amžius. Bendrauti su juo labai smagu, bet gyventi su tokiu suaugusiu, subrendusiu vyru... Aš jaučiu, kad jis jau nori ramybės, rimtų santykių, šeimos, vaikų, o aš dar jauna, negalėčiau iš karto pulti prie altoriaus.


- Žvaigžde būti irgi nenori?


- Nesijaučiu labai talentinga.


- O ką manai apie tai, kad gražios merginos siekia populiarumo per lovą.


- Tokiais būdais išgarsėjusios merginos labai greitai užgęsta. Ar ryžčiausi tokiam žingsniui? Esu pakankamai drąsi, tačiau labai gerai pagalvočiau, ar verta. Juk merginos, įlipusios į prodiuserio lovą, pasirašo sau nuosprendį visam gyvenimui. Vargu ar yra žvaigždžių, kurios paskui jaučiasi švarios.


Baisiausi kelionės palydovai


Prieš kelionę Andra apsvarstė visus įmanomus variantus, su kuo jai gali tekti praleisti visą savaitę užsienio kurorte. „Bijojau, kad organizatoriai iškrės man pokštą ir į kelionę išsiųs su Minedu. Turbūt būčiau čiupusi savo lagaminą ir lėkusi iš oro uosto net neatsisukdama. Labai nenorėjau važiuoti su Radžiu. Galvojau, kad jis pasipūtėlis ir akiplėša, tačiau dėl šių savo minčių vėliau teko atgailauti. Atsitiktinai susipažinau su Radžiu ir įsitikinau, kad jis mielas ir draugiškas žmogus", - sako Andra.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką