Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Butkus: man laikas įsimylėti

Foto naujienai: Andrius Butkus: man laikas įsimylėti
zmones24.lt / Teodoro Biliūno nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Andrius Butkus (28), šiuo metu dalyvaujantis TV3 projekte „Šok su manimi", sako nesureikšminantis, kad moko šokti Seimo pirmininko Arūno Valinsko (42) žmoną Ingą Valinskienę (43).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kaip jaučiasi šokėjas, kuris šokių aikštelėje sukasi su trečiąja Lietuvos ponia? Andrius Butkus (28), šiuo metu dalyvaujantis TV3 projekte „Šok su manimi", sako nesureikšminantis, kad moko šokti Seimo pirmininko Arūno Valinsko (42) žmoną Ingą Valinskienę (43).


Kaip reagavai, kai „Šok su manimi" kūrybos grupė pakvietė Tave prisijungti prie komandos?


Televizija man, kaip choreografui, labai naudinga. Tai puiki savireklama, be to, smagu. Su buvusio projekto „Šok su žvaigžde" dalyviais puikiai sutarėme, su daugeliu jų iki šiol bendrauju. Tikiuosi, taip bus ir su „Šok su manimi" kolegomis. Ar apsidžiaugiau, kai mane pakvietė į šį konkursą? Net nežinau, nes turėjau kitų planų. Galvojau grįžti atgal į Honkongą, kur pastaruoju metu dirbau ir gyvenau, bet likau čia, Lietuvoje.


Kokia buvo Tavo ir Ingos Valinskienės bendradarbiavimo pradžia?


Aš Ingą sutikau treniruotėje, pradėjome šokti, bet iš karto ją įspėjau, kad jeigu išvažiuosiu į Honkongą, mano pradėtą darbą perims kitas žmogus. Tačiau, kaip matote, likau Lietuvoje ir esu tuo patenkintas (šypteli).


Koks buvo Tavo pirmasis įspūdis pradėjus šokti su trečiąja Lietuvos ponia?


Inga -  labai puikus ir smagus žmogus. Mes spėjame ir pašokti, ir pajuokauti. Tikiuosi, taip viskas bus ir ateityje, t. y. jokios įtampos, nesutarimų. Tiesą pasakius, nuo pažinties pradžios Inga man buvo įdomi asmenybė.


Pastebėjau, kad dabar į Ingą kreipiesi „Tu", o ne „Jūs", nors iš pradžių buvo atvirkščiai. Greitai išnyko riba tarp „Tu" ir „Jūs"?


Stengiuosi neskirstyti žmonių. Iš pradžių į visus kreipiuosi žodžiu „Jūs". Tačiau pati Inga prašė į ją taip nesikreipti. Iš pradžių liežuvis neapsiversdavo, man prireikė maždaug trijų savaičių. Tačiau repetuojant ča ča ča, siūbavome klubais ir prisisiūbavome. Ėmiau Ingai ir pasakiau: „Tu siūbuok stipriau." (juokiasi).


Po pirmojo pasirodymo vienas komisijos narys pareiškė, kad Arūnas Valinskas dėl žmonos turbūt netrukus Tave iškvies į dvikovą. Kaip reagavai?


Aš nereaguoju į tokius dalykus... Dvikovų nebijau (šypteli). Mes su Inga kalbėjome, kad teks išgirsti visokių kalbų, nuomonių. Ji man sakė: „Pasiruošk, mus kals per visus galus, prigalvos nebūtų dalykų." Aš irgi ne pirmą dieną sukuosi pramogų pasaulyje ir puikiai suprantu, kokių atgarsių galime sulaukti.


Ar jau teko susipažinti su Arūnu Valinsku?


Dar ne, nebuvo progos. Gal ateityje ir susipažinsime.


Pakalbėkime apie Tavo asmeninį gyvenimą. Ar turi antrąją pusę?


Neturiu laiko asmeniniam gyvenimui, bet norėčiau rimtų santykių. Šiuo metu man reikia atsistoti ant kojų ir pažiūrėti, kaip seksis gyventi Vilniuje.


Draugai ir šeimos nariai dar nevadina Tavęs senberniu?


Oi, ne! Jau praėjo laikai, kai 28 metų vaikinas buvo vadinamas senberniu. Gal tokių metų merginas ir pavadina senmergėmis (šypteli)?..


Populiarumu tarp merginų negali skųstis: dažnai fotografai Tave įamžina su garsiausiomis Lietuvos gražuolėmis. Esi merginų numylėtinis?


Negaliu taip sakyti - tiesiog su nemažai panelių gerai sutariu. Turiu daug simpatiškų draugių, su kuriomis mielai leidžiu vakarus (šypteli)...


Kokia Tavo svajonių moteris?


Mylinti!


Tau taip trūksta meilės, kad būtent tai pabrėžei?


Nežinau... Turbūt man irgi laikas įsimylėti. Jei pats šio jausmo nejauti, natūralu, kad jo trūksta.


Pakalbėkime apie išvaizdą. Pastebėjau, kad per kelis pastaruosius mėnesius numetei svorio. Gal specialiai laikeisi dietos?


Tiesiog mažiau laiko skyriau maistui ir daugiau šokiui (juokiasi). Stebiu, ką valgau, stengiuosi naktimis nepiktnaudžiauti maistu ir nekišti visko į skrandį kaip į šiukšlių dėžę. Žinau, kad reikia šokti, kad mane filmuos, todėl  normalu, jog rūpinuosi savo išvaizda.


Buvai ja nepatenkintas?


Negaliu pasakyti, kad blogai jaučiausi ir buvo nesmagu. Tiesiog iš nemažai žmonių išgirsdavau pastabų apie papilnėjusius žandukus ir kitas kūno dalis. Tačiau nedariau iš to tragedijos - juk  negali visą laiką vienodai atrodyti.


Tiesa, sulieknėjai ne tik Tu, bet ir Tavo šokių partnerė Inga Valinskienė. Daug komplimentų jai pasakei?


Aš jai apskritai nežarstau komplimentų. Nei apie ūgį, nei apie figūrą stengiuosi nešnekėti... Su Inga kalbame apie kitus dalykus (nusijuokia).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką