Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius ir Reda Kandeliai: TAIP ištarė garsiai ir užtikrintai

Foto naujienai: Andrius  ir Reda Kandeliai: TAIP ištarė garsiai ir užtikrintai
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusios savaitės pabaigoje baltojo aukso žiedus sumainė žymus Lietuvos šokėjas Andrius Kandelis (27) ir jo išrinktoji Reda Gikytė (27).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusios savaitės pabaigoje baltojo aukso žiedus sumainė žymus Lietuvos šokėjas Andrius Kandelis (27) ir jo išrinktoji Reda Gikytė (27). Vilniaus santuokų rūmuose įsimylėjėliai vienas kitam prisiekė amžina meile. „Greitai ir neskausmingai", - taip šventę apibūdino jaunavedžiai.

Tiesa, į vestuvių ceremoniją Andrius ir Reda vėlavo 15 minučių. Į Santuokų rūmus porą atvežė retro stiliaus automobilis. „Mes fotografavomės, todėl truputį vėlavome", - prieš ceremoniją šyptelėjo Andrius ir Reda Kandeliai.

Susirinkusiems žurnalistams jaunavedžiai sakė, kad medaus mėnesiu mėgausis toli nuo Lietuvos. Pora nenorėjo išduoti nei valstybės, nei žemyno. Paklausti, ar jau galvoja apie vaikus, įsimylėjėliai šyptelėjo. „Nors jų dar neturime, bet planuojame. Kiek vaikų norėtume? Kiek Dievas duos! Šeimos pagausėjimas visuomet yra nuostabus dalykas."

Kandelių vestuvių ceremonija praėjo sklandžiai. Santuokų rūmų darbuotojos paklausus, ar jaunavedžiai pasiruošę vienas kitam prisiekti amžina meile, tiek Andrius, tiek Reda į klausimą atsakė garsiai ir užtikrintai. Jaunoji pasirinko vyro pavardę ir po vestuvių tapo Reda Kandeliene.

Puota vyko pramogų komplekse „Belmontas", į kurią, „Privatu!" duomenimis, buvo pakviesta maždaug 50 žmonių. Linksmybės truko vieną dieną, po kurios Andrius ir Reda išvyko ruoštis povestuvinei kelionei.


Mamos komentaras:


„Nežinau, ar Andrius gerai pasirinko... Svarbiausia, kad sūnus laimingas. Andrius su Reda draugavo metus. Beveik prieš tiek laiko sūnus mane ir supažindino su būsima marčia. Jie dažnai užvažiuoja pas mus. Reda man patinka, ji yra puiki, nuoširdi, meili mergina. Didžiausias mano troškimas, kaip ir kiekvienos mamos, kad sūnui viskas būtų gerai. Ar tai paskutinė Andriaus santuoka? Sunku pasakyti, nes gyvenime visko nutinka", - sakė Andriaus Kandelio mama Irena.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką