TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apdovanota „Lietuvos Metų Moteris 2008“!

Foto naujienai: Apdovanota „Lietuvos Metų Moteris 2008“!
zmones24.lt / Nuotrauka iš žurnalo „Klubas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 1-ąją pirmą kartą šalies istorijoje paskelbta Lietuvos Metų Moteris. Pirmąjį pavasario vakarą paaiškėjo, kad komisija ir balsavusieji internetu metų moterimi išrinko eurokomisarę Dalią Grybauskaitę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Kovo 1-ąją pirmą kartą šalies istorijoje paskelbta Lietuvos Metų Moteris. Pirmąjį pavasario vakarą paaiškėjo, kad komisija ir balsavusieji internetu metų moterimi išrinko eurokomisarę Dalią Grybauskaitę. Šventinio renginio transliacijos metu paaiškėjo, kad Dalia Grybauskaitė kovo 1-ąją šventė ir savo gimtadienį.

„Džiaugiamės kad turėsime galimybę transliuoti tikrai ypatingą ceremoniją – „Lietuvos Metų Moters 2008“ pagerbimą. Norime, kad šventės dvasią pajustų ne tik nominantės ir renginyje dalyvaujančios moterys, bet ir visos transliacijos žiūrovės. Juk nors kartą metuose turėtume moterims skirti ypatingą dėmesį, pasakyti, kad jos mums yra svarbios ir mylimos“, – prieš renginį sakė TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Pretendentės į „Lietuvos Metų Moters 2008“ titulą susirinko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš įvairių pasaulio kraštų: Dalia Grybauskaitė atvyko iš Briuselio, Ina Marčiulionytė – iš Paryžiaus, Liora Grodnikaitė – iš Londono, Solveiga Valatkaitė – iš Maskvos.
„Lietuvės moterys garsina mūsų šalies vardą už jos ribų, tyliai rūpinasi skriaudžiamais ir apleistais vaikais, šeimų gerove, ekologija. Nors jų darbai yra svarbūs ir didžiuliai, galbūt ne visada būna pastebėti. „Lietuvos Metų Moters“ apdovanojimu siekiame, kad visi pamatytų ir įvertintų šių moterų veiklą. Be to, šių moterų nuveikti darbai gali tapti pavyzdžiu ir stimulu kitoms moterims – norinčioms, svajojančioms, bet nesiryžtančioms aktyviai veiklai“, – sakė žurnalo „Moteris“ vyriausioji redaktorė Gražina Michnevičiūtė.

Iškilmingos ceremonijos metu moterims šventę kūrė garsūs ir žavūs šalies vyrai. Renginį vedė patyrusių scenos liūtų tandemas: Marijonas Mikutavičius ir Giedrius Masalskis. Koncertavo žymiausi Lietuvos atlikėjai vyrai: Deivis ir Eduardas Kaniava, Mantas Jankavičius, Alanas Chošnau, Donatas Montvydas, Edmundas Seilius, Egidijus Sipavičius, Kastytis Kerbedis, berniukų choras „Ąžuoliukas“ ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos vyrų choras „Kariūnas“.

„Lietuvos Metų Moterimi 2008“ paskelbta kandidatė, surinkusi daugiausiai komisijos ir visuomenės balsų. Daliai Grybauskaitei įteikta originali lietuvių juvelyro sukurta segė.
Iki šiol žurnalo „Moteris“ Metų Moters titulą jau yra pelniusios: Alma Adamkienė, Kazimira Prunskienė, Rūta Vanagaitė, Bronė Vainauskienė, Janina Lapinskaitė, Lolita Varanavičienė, Algimanta Žukauskienė, Nijolė Drazdienė, Gražina Liautaud, Ugnė Karvelis, Rūta Jezerskytė, Nomeda Marčėnaitė, Edita Mildažytė, Jurga Ivanauskaitė, Jurga Šeduikytė.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką