Dabar populiaru
Publikuota: 2008 gegužės 7d. 11:46

Apendicito skausmai nesutrukdė „Fabrika zviozd - 7“ auklėtinei Juliai koncertuoti

Foto naujienai: Apendicito skausmai nesutrukdė „Fabrika zviozd - 7“ auklėtinei Juliai koncertuoti
zmones24.lt / Foto naujienai: Apendicito skausmai nesutrukdė „Fabrika zviozd - 7“ auklėtinei Juliai koncertuoti

Populiaraus realybės šou „Fabrika zviozd – 7“ gražuolę Julią Paršutą ištiko ūmus apendicito priepuolis, bet jis merginos neišgąsdino ir neatbaidė nuo scenos.

Populiaraus realybės šou „Fabrika zviozd – 7“ gražuolę Julią Paršutą ištiko ūmus apendicito priepuolis, bet jis merginos neišgąsdino ir neatbaidė nuo scenos. Likus vos valandai iki pasirodymo Voroneže, dainininkei stipriai sudiegė dešinįjį šoną. Skausmas buvo toks stiprus, kad merginai prireikė kviesti greitąją pagalbą. Atvykę medikai nustatė jai ūmų apendicitą. „Mes įspėjome Julią, kad apendicitas ne juokai, ir pasirodymą derėtų atšaukti. Tokia liga bet kada gali išplisti į viso pilvo uždegimą. Tada gydytis būtų dar sunkiau“, - pasakoja jaunąją dainininkę apžiūrėjęs gydytojas Vadimas Ciganenko. Visgi J. Paršuta nepabūgo bauginimų ir gultis į ligoninę atsisakė. Jai buvo suleista dozė stiprių nuskausminamųjų ir, kai jie pradėjo veikti, mergina lipo į sceną ir dainavo žiūrovams.
„Aš tiesiog negalėjau nuvilti savo gerbėjų,“ – rizikingo savo poelgio nesureikšmino Julia. Žiūrovai mėgavosi koncertu net nenutuokdami, kiek „Fabrika zviozd -7“ auklėtinei kainuoja kiekviena daina. Mergina pasirodė kaip visada gerai, o gydytis išvyko tik kitą dieną po pasirodymo. Šio mėnesio pabaigoje „Fabrika zviozd - 7“ koncertuos ir Lietuvoje.
Temos: 1 Apendicitas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką