Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar tiktų Jurijui Smoriginui Vytenio Pauliukaičio ūsai?

Foto naujienai: Ar tiktų Jurijui Smoriginui Vytenio Pauliukaičio ūsai?
zmones24.lt / TV3 nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Į keletą klausimų apie ūsus, madą ir socialinių projektų materialinę paramą kviečiame atsakyti neiškiriamąjį, šimtui žmonių pasipiktinimą, bet kartu ir didžiausias simpatijas keliantį laidos „Šok su manimi" komisijos narių Vytenio Pauliukaičio ir Jurijaus Smorigino duetą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Būti „ūsuotam" ar nebūti? Štai, kur klausimas, kai kalbame gana subtilia ir vyrų vis dar privegiama tema apie užklupusį prostatos vėžį. TV6 šį kartą apie akcijos atributą „ūsus", apie madą ir socialinių projektų materialinę paramą kviečia atsakyti neiškiriamąjį, šimtui žmonių pasipiktinimą, bet kartu ir didžiausias simpatijas keliantį TV3 laidos „Šok su manimi" komisijos narių Vytenio Pauliukaičio ir Jurijaus Smorigino duetą.


Į klausimus atsako Jurijus Smoriginas:


Vienoje „Šok su manimi" laidoje pasirodėte užsiauginęs vadinamąją kelių dienų barzdą. Ar dažnai mėgstate eksperimentuoti su savo išvaizda?


Gyvenu labai intensyvų ir kūrybingą gyvenimą, tad kartais ir nelieka laiko savimi pasirūpinti. Nors keisti savo išorę mėgstu, nes esu emocianalus ir išradingas žmogus, vis tiek jokiu būdu nesivaikau mados.Tą palieku tiems, kurie gyvenime siekia būti panašūs į visus.


Gal pastebėjote, kad šiuo metu šis ūsai pasidarė vis populiaresni. Ar jūs sekate madą ir jei ūsai, tarkim, šiandien yra populiarūs, jūs žūtbūt juos skubėtumėte užsiauginti?


O ne, šito tikrai nepastebėjau. Dabar vyrai dažniausiai depiliuojasi, nešioja mažas rankines ir nori būti panašūs į silpnąją lytį. Ir tikrai nenorėčiau aklai sekti mados avantiūristų nustatyto stiliaus diktato.


Su kuo jums pirmiausiai asocijuojasi žodis „ūsai"?


Su  tingumu.


Kaip manote, ar Vytenis Pauliukaitis ryžtųsi savo vešlius ūsus iškeisti į trijų dienų barzdą?


Manau, kad ne - jis per daug didelis narcizas ir egoistas.Į klausimus atsako Vytenis Pauliukaitis:


Ar jau seniai nešiojate ūsus? 


Ūsus  nešioju jau  trisdešimt penkerius  metus.


Rodos, šis atributas šiuo metu kaip virusas plinta tarp kino aktorių ir žinomų pasaulio žvaigždžių. Ar dėl to jaučiatės madingas? 


Ūsų mada tai ateina, tai praeina, taigi šiuo metu nesijaučiu madingesnis nei prieš trisdešimt penkerius metus. Mano ūsų egzistencija nuo mados nepriklauso.


Ar vyro ūsai reikalauja daug priežiūros? 


Ūsus prižiūrėti reikia kaip ir dantis, plaukus ar kitas kūno dalis, be priežiūros palikti ūsai virsta šluotomis ar vilnoniais  siūlais.


Ar esate girdėjęs apie TV6 televizijos organizuojamą „ūsų" akciją?


Taip. Su kuo jums pirmiausiai asocijuojasi žodis „ūsai"? 


Su  prabanga.


Ar palaikote socialines idėjas ir manote, kad sunkiomis ligomis susirgę žmonės vertina  aplinkinių solidarizmą? 


Visada stengiuosi būti dėmesingas ir pagal aplinkybes padėti į nelaimės glėbį pakliuvusiam, juo labiau - susirgusiam. Tai žmonijos priedermė. Svarbu, kad solidarumas reikštųsi realia pagalba, o ne vien tik aimanomis ir tuščiais žodžiais, ar vaidyba - „ai, kaip aš jus užjaučiu"...


Kaip manote, ar Jurijui Smoriginui tiktų tokie ūsai kaip jūsų? 


Aišku, kad ne. Ir jis tą pats tikriausiai žino. Priešingu atveju - jau seniai tokius kaip mano ūsus būtų užsiauginęs. Jis juk taip trokšta būti madingas, o ūsai dabar kaip tik „grįžo" į madą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką