Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 4d. 12:31

Artūras Orlauskas: svingerių vakarėliams nesako NE

Foto naujienai: Artūras Orlauskas: svingerių vakarėliams nesako NE
zmones24.lt / Mariaus Žičiaus nuotrauka

Politikas, humoristas, režisierius, scenaristas, statybininkas ir dainininkas – štai kaip galima apibūdinti Kauno rajono tarybos narį ir LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvį Artūrą Orlauską.

Vardas, pavardė: Artūras Orlauskas.
Gimimo data, vieta: 1962 04 21, Kaunas.
Šeiminė padėtis: žmona – Edita (35); turi tris vaikus: Martyną (21), Ievą (19) ir Marką (1,4).
Pasiekimai: turi du aukštuosius išsilavinimus: dabartiniame KTU įgijo inžinieriaus-konstruktoriaus specialybę ir LŽŪU baigė ekonomikos bakalaurą; netrukus Artūras gaus tos pačios specialybės magistrantūros diplomą; buvo vienas iš žymiausių Lietuvos humoristų, sukūrė didelio populiarumo sulaukusią situacijų komediją „Kaimynai“ bei laidą „Šou bulvaras“; buvo Kauno rajono vicemeras.

Politikas, humoristas, režisierius, scenaristas, statybininkas ir dainininkas – štai kaip galima apibūdinti Kauno rajono tarybos narį ir LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvį Artūrą Orlauską. Tačiau vyras save vadina tik politiku bei neatmeta galimybės kada nors tapti Lietuvos Respublikos prezidentu.

Nebe komikas


Kai su Artūru susitikome prieš „Žvaigždžių duetų“ filmavimą, vyras neatrodė itin laimingas ir nė iš tolo nepriminė humoristo, nuo kurio juokelių už pilvų susirietusi juokėsi visa Lietuva. Pasiteiravus, ar viskas gerai, kaunietis kiek pyktelėjo. „Tokia mano įprasta būsena. Visi įsivaizduoja, kad žmogus, kuris scenoje bėgioja ir juokina, toks yra ir gyvenime. O kada ilsėtis? Humoristo duona anksčiau buvo mano darbas, bet dabar tuos žmones, kurie prašo manęs papasakoti anekdotą, apraminu. Viskam turi būti savas laikas, – kalba Artūras ir sako, kad komiko darbas jau praeityje. – Lietuvoje labai mėgstama klijuoti etiketes. Jeigu aš esu politikas-komikas, tuomet Vytautas Landsbergis yra dar ir pianistas, Rasa Juknevičienė – nevykusi vaikų gydytoja, o Andrius Kubilius – fizikas.“

Protestas prieš feminizmą


Dalyvauti populiariame projekte „Žvaigždžių duetai“ Artūras Orlauskas iš karto nesutiko. „Dalyvauti pakvietė vienas buvęs kolega. Tačiau pasakiau, kad nenoriu. Paskui man siūlė dainuoti su gražia mergina. Aš ir vėl atsisakiau. Dieve, kas man ta graži mergina? Tad pasiūliau duetą iš dviejų vyrų, – pasakoja Artūras. – Nė trupučio nebijau, kad būsiu apšauktas „netradiciniu“. Juk jei norės, mane bet kuo apkaltins. Be to, dainuodami su Aleksandru Ivanausku, mes tarsi protestuojame prieš įsigalėjantį Lietuvoje radikalųjį feminizmą. Juk buvo vien tik moteriškų duetų. Kodėl moterims galima kartu dainuoti, o vyrams ne? Todėl mes ir dainuojame, kad nebūtų diskriminacijos.“

Žmona pritaria duetams

Dėl politinės veiklos ir dalyvavimo „Žvaigždžių duetuose“ Artūras Orlauskas šiuo metu mažiau dėmesio skiria žmonai Editai ir sūnui Markui. Kadangi politiko žmona – supratinga moteris, ji ant Artūro nepyksta. „Edita teigiamai vertina mano dalyvavimą „Žvaigždžių duetuose“ ir kol kas neprašo manęs dainuoti serenadų... Žinoma, šiuo metu per mažai laiko skiriu žmonai ir sūnui. Jei Edita ima niurzgėti, tuomet aš pasistengiu“, – sako pašnekovas. Paklausus politiko, kaip reaguoja į žmonių kalbas, jog jis esąs mergišius, nepasimeta. „Tų etikečių būta labai daug. Žmogų apdergti galima labai greitai. Aš niekada nebuvau mergininkas. Neturėjau tam laiko. Kol kiti „užsiiminėdavo mergom“, aš naktimis įvairiomis kalbomis skaitydavau literatūrą apie humorą“, – tikina Artūras Orlauskas.
Vyras sako, kad per daugybę metų scenoje jis apie save prisiklausė įvairiausių gandų. „Girdėjau, kad mano žmona yra Zakarauskienė, kad ją slapta vedžiau, kad dėl to pakeičiau savo pavardę į Zakarausko. O kartą stovėjau eilėje šalia dviejų apie mane kalbančių bobučių, kurios, pasirodo, mane gerai „pažįsta“. Tačiau aš nė vienos iš jų nė nebuvau matęs“, – juokingas situacijas prisimena Kauno politikas.

Tolerantiškumo įsikūnijimas


Kalbėdamas apie įvairius dalykus, Artūras Orlauskas visą laiką buvo tolerantiškas ir supratingas. „Kai kalbu, būnu tolerantiškas. Nemėgstu neteisybės, bet suprantu, kad viso pasaulio nepakeisiu. To mane išmokė politika. Šiaip esu tolerantiškas optimistas. Aš – eksperimentatorius: valgau visokias kirmėles, gyvates... “ – sako buvęs humoristas. Įdomu, kaip Artūras vertina svingerių vakarėlius? „Kodėl ne? Svarbiausia, kad tai nekenktų kito žmogaus laisvei ir jos neribotų“, – atvirai sako pašnekovas.
Paklaustas apie ateities planus, Artūras Orlauskas neslepia, kad ir toliau ketina dirbti politiku, nes politika, pasak pašnekovo, tai niša, kurioje jis visada turi ką veikti. Gal Artūras kada nors planuoja tapti šalies vadovu? „Blogas tas karys, kuris nenori būti generolu. Viskam savas laikas. Manau, sugebėčiau būti Lietuvos prezidentu“, – pokalbį baigia Artūras.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką