Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 7d. 15:01

Astrologė Saulė: „Kiekvienas esame kosmoso dalelė“

Foto naujienai: Astrologė Saulė: „Kiekvienas esame kosmoso dalelė“
zmones24.lt / E. Paukštės nuotrauka

„Šiuolaikinė astrologija atskleidžia individualų likimo scenarijų, kurį žmogus pats pajėgus keisti. Asmeninis horoskopas padeda pažinti save, sužinoti savo galimybes ir pasirengti likimo smūgiams"...

„Šiuolaikinė astrologija atskleidžia individualų likimo scenarijų, kurį žmogus pats pajėgus keisti. Asmeninis horoskopas padeda pažinti save, sužinoti savo galimybes ir pasirengti likimo smūgiams", - sako neformalios Lietuvos astrologų draugijos steigėja astrologė Saulė. 


Kaip jūsų gyvenime atsirado astrologija?


Baigusi Maskvos universitetą, gavau paskyrimą dirbti vertėja, tačiau supratau, kad darbas Vyriausybės kanceliarijoje ne man. Nors esu laimėjusi premijų, neatradau savęs ir versdama grožinę literatūrą. Smalsiai mano prigimčiai artimesnė pasirodė žurnalistika. Kažkaip netikėtai užlėkiau karjeros laiptais nuo „Brigitos" reporterės iki „Cosmopolitano" redaktorės. Astrologija nuo mokyklos laikų tebuvo nerimtas pomėgis. Prie jo sugrįžau prieš devynerius metus, kai tapau bedarbe. Buvę leidėjai užkirto kelius toliau tęsti redaktorės karjerą. Darbo paieškas praskaidrindavo astrologijos skaitiniai. Nejučia įsitraukiau, radau peno sielai, kurio trūko žurnalistikoje. Kritinės aplinkybės man visada atveria naujas perspektyvas, toks horoskopas.

Pasirinkau Maskvos klasikinės astrologijos aukštąją mokyklą, nes ji suteikia Rusijos švietimo ministerijos pripažintą diplomą ir aukščiausio tarptautinio astrologų sertifikato teises (ISAAR). Tiesa, užsisėdėjau paskutiniame kurse: sunku meluoti sau ir atsiskaityti iš teorijos, kurią paneigia kasdienė praktika. Kai kasdien susiduri su paprastų žmonių gyvenimo aplinkybėmis, daugelį vadovėlinių dogmų tenka paneigti.        


Kiek astrologų yra Lietuvoje?


O kiek yra tikrų gydytojų? Tikrų politikų? Kas suskaičiuos? Ir ar tai būtina? Žmonės patys atsirenka. Mūsų neformalios astrologų draugijos tikslas - bendrauti gyvai, išugdyti daugiau astrologų - tyrėjų, galinčių atstovauti Lietuvai tarptautinėse konferencijose. Idealu, jei visi Lietuvos astrologai susiburtų ir draugiškai susitartų dėl vieningos terminologijos, dėl etikos principų, dėl visuotino sertifikavimo. Bet kažin, ar tai įmanoma. Daugelis astrologų yra baigę skirtingos pakraipos mokyklas. Vieni atstovauja P. Globos mokyklai, kiti - vediškajai, treti yra savamoksliai, ketvirti - apsimetėliai. 


   Kaip atskirti tikrą astrologą?


Na, jei „astrologas" ima pranašauti tyrinėdamas žmogaus delną ar žiūrėdamas žmogui į akis, koks jis astrologas (šypsosi). Delnų linijas tyrinėja chiromantai. Būrėjos buria kortomis. Aiškiaregiai pranašauja ir mato įvykius per nuotolį iš įžvalgų bei nuojautų, regi pranašiškas vizijas. Bioenergetikai koreguoja žmogaus biolaukus. Patyrusi būrėja lengvai perskaito iš žmogaus informacinio lauko žinias apie jo praeitį, tačiau nepajėgi nuspėti ateities, nes žmogus turi laisvą valią ir pasirinkimo teisę - gali keisti savo likimą. Blogiausia, kad ji gali „užprogramuoti" žmogų, o tai neleistina.

Ant astrologo stalo niekada neišvysite kortų, kavos tirščių, virgulių, švytuoklių ar krištolinių rutulių. Jis neatsakys iškart į visus klausimus. Tikras meistras paprastai puikiai išmano kelias siauras sritis. Astrologui net nereikia akis į akį susitikti su žmogumi. Pakanka tikslios gimimo datos ir vietos, kad pasakytų, ką žmogus išgyvena, kas jam kelia nerimą, kokios kliūtys jam trukdo pasiekti tikslą. Dabar kompiuterinės programos labai palengvina darbą. Seniau astrogramas astrologai skaičiuodavo ir braižydavo ištisomis savaitėmis, dabar tą juodą darbą palengvino kompiuterinės programos - užtenka ir valandos. Geriausiai rinktis astrologą, kurį rekomendavo jūsų pažįstami.


Kodėl žmogui verta turėti asmeninį horoskopą?


Asmeninis horoskopas tiksliausias. Jis padeda geriau pažinti save, sužinoti savo galimybes ir pasirengti likimo smūgiams. Horoskope atsispindi polinkiai, gabumai, intelekto potencialas. Tačiau šie dalykai bėgant laikui keičiasi dėl horoskopo progresijos. Be to, kiek žmogus įstengia keistis viduje (tobulėti dvasiškai), tiek keičiasi ir jo likimo scenarijai. Todėl nesudarau horoskopų visam gyvenimui, nes tai beprasmiška. Juk indigo sąmonės, naujosios kartos žmonės turi keturis ar net penkis ateities scenarijų variantus, o ne tą vienintelį likimo kelią kaip anksčiau.

Astrologo užduotis - atgaivinti vidinį žvaigždžių ritmą ir pasitikėjimą savo intuicija. Visuomenė, tėvai, draugai, televizija, internetas smarkiai veikia mūsų pasirinkimą. Dažnai žmogus, svajojęs, tarkim, apie baletą, valdingų tėvų raginamas pasirenka buhalteriją. Taip sulaužomi likimai, o siela žvarbsta įkalinta nemieloje veikloje.


Ar vaikams, vyrui esate sudariusi asmeninius horoskopus?


Gerbiu sūnų ir dukrą, jog kratosi astrologinių nurodymų. Į vaikų žvaigždes dirsteliu paslapčiomis, kad pati neišgyvenčiau, kai artėja reikšmingi apsisprendimai: prieš vykstant į tolimas keliones, laikant egzaminus, susirgus.

Mano vyras - fizikas, astrologijos nepriima kategoriškai, patarimų nepaiso, kartoja klaidas, nes vadovaujasi fatalistine dogma „toks mano likimas". 


Užsiminėte apie indigo vaikus. Ar tai - naujosios kartos žmonės, turintys ypatingų gebėjimų?


Nereikėtų jų mistifikuoti. Tai - naujos sąmonės žmonės, kuriems teks gyventi kitomis klimato, socialinėmis sąlygomis, nauju, daug spartesniu Žemės energijų ekorežimu. Indigo žmonių daugėja. Ilgainiui jie turės įtakos visuomenei, keis papročius, tradicijas, tarpusavio santykius. Keičiantis Žemės ašies pasvirimo kampui, keičiasi vadinamosios astrologinės eros, žmogaus sąmonė evoliucionuoja į aukštesnį lygį. Bet ši kaita - nevienadienis procesas, ji trunka kelis šimtmečius. Pažangiose šalyse indigo sąmonės žmonės gimsta jau seniai. Prieškario Paryžiaus meno bohema - išskirtinai indigo. Rusų sidabro amžiaus genijai, be abejo, - indigo. Vegetarė įnoringa močiutė, šokinėjusi su parašiutu ir globojusi benamius šunis, - taip pat indigo. Jų ypač padaugėjo 90-aisiais metais.


Kaip atpažinti indigo vaiką?


Elektrėnų darželyje su auklėtoja atpažinome tik vieną indigo vaiką. Natūralu, provincijos žmonių gyvensena ir mąstymas smarkiai atsilieka. Indigo vaikai netelpa į jokius standartus bei nusistovėjusias visuomenės normas ir juos neigia. Kiekvienas vertina save kaip unikalų, kaip Dievą tarp Dievų. Indigo vaikai nori, kad su jais suaugusieji bendrautų kaip su lygiais. Jie jaučia, kokių žinių jiems reikės gyvenime, todėl ramia sąžine pramiega jiems nereikalingas pamokas.

Mačiau paauglių horoskopų, kuriuose aiškiai matyti, jog tie dvylika mokykloje praleistų metų jiems - it kalėjimas. Labiausiai nepasirengusi priimti indigo sąmonės vaikus lietuviškoji mokykla. Džiugu, jog daugėja įžvalgių, kūrybingų pedagogų, kurie ima kalbėti jiems suprantama kalba, atspėja šių vaikų sugebėjimus.


Ko gero, tradicinis auklėjimas tokiems vaikams netinka?


Ne, toks auklėjimas juos tik traumuoja. Indigo vaikams ypač reikia žinių, meilės ir supratimo. Deja, per savo darbo praktiką susidūriau, jog tokius nesuprastus vaikus tėvai, mokytojai neretai palaiko psichikos ligoniais. O indigo vaikai, susidūrę su prievarta, ima maištauti, tampa hiperaktyvūs arba užsidaro savo pasaulyje.   

Daugelis jų turi telepatinių gebėjimų, geba sapnuose bendrauti su mirusiaisiais, mato vaiduoklius, intuityviai supranta gyvūnų kalbą, kiaurai mato žmones.

Renku indigo vaikų horoskopų bazę, iš jų gaunu daug laiškų, taip pat bendrauju su pedagogais ir tėvais, kritiniais atvejais jiems padedu rasti raktą į tokių vaikų vidinį pasaulį.    


Dėl kokių priežasčių dažniausiai į jus kreipiasi žmonės?


Seniau ateidavo tie, kurie ieškojo sielos draugo, dėl studijų pasirinkimo ar santuokos krizės. Per aštuonerius darbo metus atsirinkau savo ratą žmonių, kurie reguliariai ateina pasikonsultuoti dėl vaikų auklėjimo, dėl verslo ar karjeros. Dabar opiausios problemos - pradinukų adaptacija mokykloje, savęs pažinimas, verslo perspektyvos. Taip pat žmonės konsultuojasi, kaip išbristi iš skolų, dėl darbo užsienyje, gyvenamosios vietos parinkimo.


Tarp kokių zodiako ženklų atstovų sąjunga tvirčiausia ir?..


Žvaigždės daug lemia, tačiau akivaizdus suderinamumo rodiklis yra abipusiai poros jausmai,  magiškoji trauka, didysis Meilės stebuklas, kurio neįmanoma pražiopsoti. Jį pranašauja ir sapnai, ir mistiniai ženklai, nepavaldūs proto išaiškinimams.

 Tvirčiausios, bet emociškai šalčiausios yra santuokos tarp Liūto ir Žuvų ženklų atstovų, taip pat  Tauro ir Žuvų, tarp abiejų Svarstyklių, tarp Svarstyklių ir Ožiaragio, Vėžio ir Ožiaragio, Skorpiono ir Šaulio.  

Sunkiausia, kupina išbandytų ir seksualinio magnetizmo, taip pat skatinanti dvasiškai tobulėti sąjunga tarp Tauro ir Avino, Dvynių ir Žuvų, Vėžio ir Vandenio, Liūto ir Skorpiono, Šaulio ir Mergelės.


Ar žvaigždės rodo, kada išbrisime iš ekonomikos krizės?


Krizė dar purtys pasaulio ekonomiką iki pat kito rudens. Dugnas bus pasiektas tik 2010-ųjų liepą. Didžiausias nuosmukis laukia šį rugsėjį, 2010-ųjų balandžio pabaigoje ir birželį. Ši krizė privers visus pakeisti visuotines vertybes, paneigs ankstesnes ekonomikos teorijas.


Kokių dar turite pomėgių, be astrologijos?


Vasarą, kai žmonių bėdos akmeniu užgula širdį, lekiu sodybon, į rožyną. Apkuopusi savo numylėtinių krūmus, atsisėdu tarp jų su puodeliu žaliosios arbatos ir gyvenimas vėl sušvinta tikruoju grožiu. Gamta - geriausia psichoterapeutė, nuramina ir sugrąžina jėgas. Paukščiai suskrenda ant šimtamečių liepų - pasiklausau, padainuoju pilna krūtine kartu su jais. Įtampos atsikratau medituodama ant tvenkinio kranto ar akmens pamiškėje. Žiemą minčių irzulį išsklaidau braidydama po miško pusnis. Turiu daug artimų draugų dailininkų, dainininkų. Patinka viešėti pas juos, kalbėtis iki paryčių apie meną. Mėgstu organizuoti ir dalyvauti spontaniškuose saviveikliniuose meno ir savęs pažinimo savaitgaliuose. Atgaiva, kai matai žmones pakylėtus, susibičiuliavusius ir pailsėjusius, nusimetusius pragmatizmo ir įtarumo kaukes. Juk laimė ir pilnatvė - kažkam duoti, o ne vien imti. 

Kartą per metus leidžiuosi į tolimesnę kelionę, susidarau sakralių, energiškai unikalių vietovių maršrutus. Šiemet atradau Kretos kalnus bei urvus, Šiaurės Estijos krioklius.

Kai sūnus įstojo į Bato universitetą Anglijoje, šokinėjau iš džiaugsmo: visai šalia Stounhendžo šventykla, galėsiu ten rengti „art-misterijas"! Pastaraisiais metais susidomėjau alkakmenių energetika.  Įdomu gyvai įsitikinti, kiek akmenvardžiai atitinka akmens gydomąsias ir kitokias galias.

Temos: 1 Saulė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

„Supras net neturintys jokios nuovokos“: Rusijos propaganda Ukrainos televizijoje

Trys parduotuvės Naujojoje Ūtoje: istorija ne apie konkurenciją

Aktualu

L.Baltrūnas „švenčia“ bylos metines: „Liemenė grąžinta, apykojė nuimta, bet žmonos namas areštuotas“

Aktualu

„Socialdarbiečių“ sąlyga „valstiečiams“: arba pinigai partijai, arba balsai už biudžetą?

Vardai

Vakarienėje visiškoje tamsoje – ir retai renginiuose besilankanti Goda Alijeva

Aktualu

Vilniaus daugiabutyje – gaisras

Aktualu

Vaikų pornografiją pamėgęs Anglijoje gyvenantis lietuvis išvengė kalėjimo

Aktualu

A.Merkel sąjungininkų nesėkmę Bavarijoje nulėmė bandymai įtikti radikalams

Ginčas dėl „Žalgirio“: pavojus ar tiesiog geras sprigtas?

24sek

D.Sabonio konkurentas dėl minučių „Pacers“ klube pasirašė solidų kontraktą

Verslas

R.Abramovičius Niujorke suplanavo grandiozines statybas – buvusiai žmonai įrengs rūmus

Vardai

Į Lietuvą grįžusi Jūratė Bitinaitė pristatė nėštumo metu rašytą knygą: „Dukra man suteikė sparnus“

Sportas

Tautų lyga: Anglijos rinktinė nukovė Ispaniją ir nutraukė įspūdingą seriją

24sek

ESPN prognozė: po dvejų metų NBA duris gali praverti du lietuviai

Gyvenimas

Kaip pritraukti prie savęs žmones: specialiųjų agentų patarimai

Vardai

Karolina Meschino su mylimuoju Remigijumi pasidarė tatuiruotes ant veidų

Vardai

Vilniuje slapta susituokė „Eurovizijos“ dalyvė Catrinah: „Daugelis draugų liko mūsų nesupratę“

Aktualu

Priekabiavimu apkaltintas Šakių meras Edgaras Pilypaitis: esu šantažuojamas ir terorizuojamas

Gazas

Lietuvos kariuomenės sunkvežimis „Unimog“: bekele važiuoja ir neaimanuoja

Kultūra

Estijoje atidarytas A.Pärto kultūros centras

Naujienos

Aktualu

„Supras net neturintys jokios nuovokos“: Rusijos propaganda Ukrainos televizijoje

Trys parduotuvės Naujojoje Ūtoje: istorija ne apie konkurenciją

Aktualu

L.Baltrūnas „švenčia“ bylos metines: „Liemenė grąžinta, apykojė nuimta, bet žmonos namas areštuotas“

Aktualu

„Socialdarbiečių“ sąlyga „valstiečiams“: arba pinigai partijai, arba balsai už biudžetą?

Vardai

Vakarienėje visiškoje tamsoje – ir retai renginiuose besilankanti Goda Alijeva

Aktualu

Vilniaus daugiabutyje – gaisras

Aktualu

Vaikų pornografiją pamėgęs Anglijoje gyvenantis lietuvis išvengė kalėjimo

Aktualu

A.Merkel sąjungininkų nesėkmę Bavarijoje nulėmė bandymai įtikti radikalams

Ginčas dėl „Žalgirio“: pavojus ar tiesiog geras sprigtas?

24sek

D.Sabonio konkurentas dėl minučių „Pacers“ klube pasirašė solidų kontraktą

Verslas

R.Abramovičius Niujorke suplanavo grandiozines statybas – buvusiai žmonai įrengs rūmus

Vardai

Į Lietuvą grįžusi Jūratė Bitinaitė pristatė nėštumo metu rašytą knygą: „Dukra man suteikė sparnus“

Sportas

Tautų lyga: Anglijos rinktinė nukovė Ispaniją ir nutraukė įspūdingą seriją

24sek

ESPN prognozė: po dvejų metų NBA duris gali praverti du lietuviai

Gyvenimas

Kaip pritraukti prie savęs žmones: specialiųjų agentų patarimai

Vardai

Karolina Meschino su mylimuoju Remigijumi pasidarė tatuiruotes ant veidų

Vardai

Vilniuje slapta susituokė „Eurovizijos“ dalyvė Catrinah: „Daugelis draugų liko mūsų nesupratę“

Aktualu

Priekabiavimu apkaltintas Šakių meras Edgaras Pilypaitis: esu šantažuojamas ir terorizuojamas

Gazas

Lietuvos kariuomenės sunkvežimis „Unimog“: bekele važiuoja ir neaimanuoja

Kultūra

Estijoje atidarytas A.Pärto kultūros centras

Daugiau vandens

Gera keliauti kartu

Video

01:02
01:11
35:31

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką