Dabar populiaru
Publikuota: 2008 vasario 14d. 05:01

Atlanta naujiems jausmams nepasirengusi

Foto naujienai: Atlanta naujiems jausmams nepasirengusi
zmones24.lt / Butauto Barausko nuotrauka

Dainininkė ATLANTA (26) Lietuvos televizijoje vykstančiame projekte „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas" pasirodė su didele puokšte raudonų rožių.

Dainininkė ATLANTA (26) Lietuvos televizijoje vykstančiame projekte „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas" pasirodė su didele puokšte raudonų rožių ir vėliau jas įteikė šiame šou dalyvaujančiai pusseserei Linai Žvirblytei. Į studiją kartu su dainininke palaikyti bičiulės atėjo ir didelis būrys draugų. Su vienu iš jų, kaip vėliau išaiškėjo, keleriais metais jaunesniu Artiomu, Atlanta elgėsi gana neįprastai. Neįprastai, jei kalbėtume tik apie bičiulišką bendravimą. „Atėjome didelė kompanija. Visi esame pažįstami jau ne vienerius metus, taip pat - ir su Artiomu. Su visais seniai mačiausi, todėl buvo labai smagu. Klausiate, kodėl vaikščiojome susikibę už rankučių, ar matėte mus apsikabinusius? O kas čia tokio - juk esame geri draugai?! Argi draugai negali taip elgtis?!" - kiek nustebusi žėrė Atlanta.
Dainininkė patikino naujiems artimiems santykiams dar nepasirengusi ir kol kas tik bando sudėlioti tai, kas jos gyvenime įvyko per pastaruosius metus: „Kol kas nieko nesinori. Nei jausmų, nei naujų santykių. Ateina pavasaris, todėl kitiems linkiu naujų išgyvenimų, tačiau pačiai to dar nesinori. O kai tai įvyks, bus įvykę - tikrai nespjaunu."

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką