Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 05 27, 18:48

Atskleistos TV3 premjeros „Mano geriausia draugė“ vedėjos

Birželio 19 dieną TV3 žiūrovų laukia naujas socialinis projektas „Mano geriausia draugė“ – itin moteriškas, grožio kupinas šou, suvienysiantis mamas su dukromis, kurios teigia esančios pačios geriausios draugės. TV3 televizija atskleidžia: projekto vedėjomis tapo šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė ir jos mama Janina Vyšniauskienė.
Raminta Vyšniauskaitė su mama Janina
Raminta Vyšniauskaitė su mama Janina / TV3 nuotr.
Temos: 1 TV3

„Seniai norėjau vesti laidą. Man patinka tai, kad dirbu su savo mama, kad ji sutiko, žinau, kad jai ši nauja veikla irgi šauni. Mano mama savo gyvenime norėjo ko nors naujo, įdomaus, norėjo kokio nors iššūkio, ir to iššūkio sulaukė“, – pasakoja Raminta.

TV3 socialinio projekto „Mano geriausia draugė“ vedėja sako, kad pirmomis filmavimo valandomis jautėsi šiokia tokia įtampa – juk tai pirmas kartas mamai: „Gal man šiek tiek lengviau priprasti. Nors mama veda renginius, gal net daugiau nei aš, čia formatas yra kitoks. Reikėjo pralaužti susikaustymą, bet matau, kad jai puikiai pavyksta. Ir kuo toliau, tuo bus geriau. Kūrybinė komanda juokauja, kad mano mama su tokiu moterišku, maloniu balso tembru galėtų vesti pageidavimų, sveikinimų koncertus.“

Ramintai televizijos eteris – ne naujiena. Radijo laidų vedėja savo jėgas prieš kameras išbandė gruodį vykusiame „Išsipildymo akcijos“ šventiniame koncerte. „Tada mačiau prieš savo akis tekstą, o šįkart laukia kur kas daugiau improvizacijos ir daugiau tarpusavio ryšio, bendravimo tiek su projekto dalyvėmis, tiek su vertintojais. Čia galiu natūraliai reaguoti į tai, kas vyksta. Man tai labai patinka – privalau stebėti ir valdyti situaciją“, – pasakoja Raminta.

R.Vyšniauskaitė tikina, kad su savo mama norėtų susitikti dažniau, nei pavyksta, tačiau susitikusi stengiasi mamą atitraukti nuo darbų: „Mano mama yra vaikų literatūros skyriaus vedėja Molėtų bibliotekoje. Ji dirba su vaikais, matyt, dėl to tokia mamiška ir yra. Dar ji turi kaimo turizmo sodybą, kurią reikia prižiūrėti, kuria reikia rūpintis. Taigi darbų visada pilna. Kai pas mamą atvažiuoju, pasakau: „Viskas, metas pailsėti, pagulėti, einam prie ežero, einam pasimaudyt. Beje, mano draugų kompanija nebeįsivaizduoja vakarojimų be mamos. Ji su mumis gali išbūti iki paryčių – sėdim prie laužo, dainuojam kartu iki šeštos ryto, puikiai pramogaujam.“

Kiekviena TV3 premjeros „Mano geriausia draugė“ laida, kurią Raminta ves su mama, dalyvėms bus tarpusavio santykių tvirtumo išbandymas kūrybinių ir veiklių užduočių maratone. 8 poros – 8 komandos: mama ir dukra. Poros varžysis, kol paaiškės, kurios mamos su dukra tarpusavio ryšys yra stipriausias. Užduotys bus įvairios – vienoms reikės fizinio pasiruošimo, kitoms tarpusavio supratimo. Porų likimą kaskart spręs kompetentinga komisija. TV3 projektą vainikuos nepamirštamas finalas. Laimėtojų piniginės pasipildys solidžiu prizu.

TV3 pasitinka vasarą ne tik su socialinio projekto „Mano geriausia draugė“ premjera, o ir su lietuvišku serialu „Inspektorius Mažylis“, emocingiausiomis krepšinio rungtynėmis, vasarišku „Žvaigždžių dešimtuku“, socialiniu projektu „Meilė ar pinigai?“, Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionių pasakojimais „Visos Australijos dulkės“, taip pat su geriausiais filmais ir serialais.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

tv.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką