Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 6d. 17:08

Atviras kūdikio besilaukiančių Deivio ir Renatos interviu!

Foto naujienai: Atviras kūdikio besilaukiančių Deivio ir Renatos interviu!
zmones24.lt / TV3 nuotr.

Gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus" autoriai jau šį pirmadienį pasakos apie didžiules permainas atlikėjo Deivio ir jo mylimosios Renatos Voitechovskos asmeniniame gyvenime.

Gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus" autoriai jau šį pirmadienį pasakos apie didžiules permainas atlikėjo Deivio ir jo mylimosios Renatos Voitechovskos asmeniniame gyvenime. Nors nemažai kas iki šiol jųdviejų draugystę vadina reklaminiu triuku ir netiki tarp dviejų populiarių scenos žmonių įsplieskusiais jausmais, laidai „Gyvenimas yra gražus" Deivis ir Renata papasakos tikrąją pažinties ir meilės istoriją. Pasirodo, pora kartu gyvena nuosavame 80-ies kvadratų bute Vilniaus centre ir jau seniai save vadina šeima. Kartu atostogauja, planuoja bendrą ateitį ir auklėja septynmetę Renatos dukrą iš pirmos santuokos.

„Iš pradžių tarp jųdviejų buvo trintis. Dukra įlipdavo į mašiną, su Deiviu nesisveikindavo, tada ir jis nieko nesakydavo, o aš atsidurdavau šio mažo konflikto viduryje. Bet dabar vos grįžusi namo, ji iškart bėga pas Deivį", - atvirai pasakos Renata.

Jau kuris laikas aplinkiniai įtariai nužiūrinėjo gerokai pasikeitusią moters figūrą ir pusė lūpų kuždėjosi, ar tik ji nesilaukia. Šią žinią žurnalistams vėliau patvirtino ir poros draugai bei R. Voitechovskos darbdavė - verslininkė Izolda Gudelis. Ar būsimai tėvystei besiruošiančios žvaigždės mąsto ir apie santuoką? Galbūt Deivis jau pasipiršo mylimajai?

„Nesiruošiame tuoktis", - netikėtai į siužeto autoriaus Edvardo Žičkaus klausimą atrėš dainininkas ir prieš kamerą tiesiai šviesiai išklos, kodėl Renatos neketina nei vestis prie altoriaus, nei užmauti jai amžiną meilę simbolizuojantį vestuvinį žiedą.

Kaip į tokius mylimojo žodžius sureaguos pati Renata?

„Jis yra labai rūpestingas vyras, jį myliu ne tik aš, bet ir mano dukra. Deivis tikrai yra šeimyniškas, moka moteriai rodyti dėmesį, daro staigmenas ir yra tėviškas. Man su juo saugu ir gera", - pagyrų širdies draugui negailės grožio konkursų nugalėtoja ir dainininkės karjeros siekianti Renata.

Tiesa, žinoma moteris neslėps ir to, kad kai nesi susituokęs, kasdien turi kovoti, kad išsaugotum jausmus ir mylimą žmogų greta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

18:06
00:41
01:55

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką