Dabar populiaru
Publikuota: 2008 balandžio 20d. 10:52

Audrė Kudabienė incidentą darbe išgyveno jautriai

Foto naujienai: Audrė Kudabienė incidentą darbe išgyveno jautriai
zmones24.lt / Foto naujienai: Audrė Kudabienė incidentą darbe išgyveno jautriai

Didelę darbo patirtį televizijoje turinti žurnalistė Audrė Kudabienė pirmą kartą pateko į itin nemalonią ir pavojingą situaciją – su operatoriumi Gintaru Verbicku rengdami siužetą savo laidai patyrė agresyvaus vyriškio antpuolį.

Patyrusi televizijos žurnalistė Audrė Kudabienė, pirmą kartą patekusi į pavojingą situaciją rengiant siužetą, neslepia jautriai išgyvenusi šį įvykį.

Smurtas iš arti
Didelę darbo patirtį televizijoje turinti žurnalistė Audrė Kudabienė pirmą kartą pateko į itin nemalonią ir pavojingą situaciją – su operatoriumi Gintaru Verbicku rengdami siužetą savo laidai patyrė agresyvaus vyriškio antpuolį. „Srovių“ taikinyje buvo nesąžiningas vyras, kuris iš paliktos moters pasisavino daugiau nei pusę milijono litų. Tiek ir dar daugiau pinigų moteris buvo išlošusi loterijoje. Žurnalistė, turėjusi šio vyriškio mamos adresą, pas ją ir nuvažiavo. Tačiau motinai atsisakius bendrauti su žurnalistais, šie pasisuko išeiti iš laiptinės. Nelauktai į laiptinę įėjęs vyriškis be žodžių puolė žurnalistus. „Nespėjau nei pasisveikinti, nei paklausti, ar jis – mūsų ieškomas vyriškis. Jis, nieko neklausęs, iškart smogė į kamerą. Įvyko muštynės. Tikrai išsigandau. Pirmą kartą mačiau tokius vaizdus. Matyt, kitaip būčiau reagavusi pakliuvusi tarp neblaivių žmonių, tačiau šioje situacijoje viskas buvo labai netikėta“, – nemalonų įvykį prisimena žuranlistė. Paklausta, ar panašių situacijų būta ir anksčiau, Audrė prisimena tik vieną valdininką, kuris, nepanorėjęs bendrauti su žurnalistais, griebė už mikrofono. „O privatūs asmenys iki šiol tiesiog pasakydavo, kad nenori bendrauti. Tiesa, kartais ir ne pačiais gražiausiais žodžiais, bet pasakymas „ne“ ir yra ne“, – sako žurnalistė.

Mėgsta aktyvų poilsį
Paklausta, kaip po darbo pavyksta atsiriboti nuo tokių nemalonių situacijų, Audrė šypteli: „Pamiegu, pailsiu ir situacija nebeatrodo tokia kritinė. O dėl to, ką šįkart teko pamatyti iš arti, jaučiu, bus lengviau suprasti kitus žmones, dažniau moteris, kurios pasakoja, ką reiškia patirti smurtą.“ Visgi poilsiui Audrė laiko randa. Žurnalistė įsitikinusi, jog daugelis žmonių darbe patiria įtampą, jei tik domisi tuo, ką daro ir dirba nuoširdžiai. Poilsiui kaip ir daugelis Audrė renkasi vasarą. Ji laukia atostogų, kad atsipalaiduotų ir patirtų kitokių, ne darbinių, įspūdžių. Audrė sako kaip tik dabar svarstanti, kur traukti per atostogas, po to, kai baigsis televizinis sezonas. Žurnalistė pirmenybę teikia aktyviam poilsiui: „Ilgai gulinėdama ir nieko neveikdama imu gailėtis, kad laikas bėga tuščiai, jaučiuosi apsnūdusi. Tokių pasyvių dienų per ilgas atostogas užtenka vos dviejų, trijų.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką