Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 05 30, 16:33

„Auksinių rankų“ finalininkus vertins aštrialiežuvė Zita Kelmickaitė

Jau netrukus paaiškės, kas Lietuvoje turi auksines rankas. Šį šeštadienį bus rodomas projekto „Auksinės rankos“ finalas, kuriame dalyvius vertins ne tik laidos vedėjai broliai Giedrius ir Žydrūnas Savickai, bet ir kompetentinga 3 ekspertų komanda: Lietuvos amatų gildijos atstovas Algirdas Verseckas, laidos partnerio „Senukų prekybos centras“ atstovas Nerijus Janušonis ir moteris, turinti, ko gero, aštriausią liežuvį Lietuvoje – Zita Kelmickaitė.
Zita Kelmickaitė su laidos „Auksinės rankos“ vedėjais Giedriumi ir Žydrūnu Savickais
Zita Kelmickaitė su laidos „Auksinės rankos“ vedėjais Giedriumi ir Žydrūnu Savickais / LRT nuotr.

„Jos liežuvis toks aštrus, kad pjausto stiklą, o ji pati labiausiai didžiuojasi tuo, kad jos liežuvis išraižytas Donelaičio „Metų“ hegzametru“, – Zitą Kelmickaitę finalininkams pristatyti išdrįso mažasis iš brolių – Giedrius Savickas.

Įveikę 2 atrankos etapus, į finalą pateko 4 stipriausi dalyviai. Beje, visi vyrai. Prie starto linijos jie tarpusavyje kalbėjo, kad nusiteikę labai rimtai ir dėl prizo – 10 tūkst. vertės čekio – jėgų nepagailės. Tad galima suprasti, kad už kiekvieną netinkamai atliktą užduotį finale bus skiriama net 50 baudos vinių. Tai, pasak laidos vedėjų, apsidraudimas nuo avantiūristų.

Zita Kelmickaitė – vienintelė moteris komandoje, bet baudos vinis už nekokybiškai atliktą darbą skirs kaip tikra darbų vadovė. Be jokio gailesčio. Vinių bus skirta tiek, kad nugalėtoją išaiškins tik „fotofinišas“. Pasak brolių Savickų, garantuotai bus pasiektas pasaulio rekordas, nes per keletą minučių bus sukalta beveik 200 vinių.

Finalo su nekantrumu laukiantys laidos vedėjai juokauja, kad, nors ir labai sunku buvo susilaikyti, tačiau milžiniškų valios pastangų dėka pavyko pasiekti, kad šiame projekte nebūtų nei šokių, nei dainų – tik tikra ir kokybiška meistrystė. Broliai Savickai tuo labai didžiuojasi.

Viena iš finalo užduočių – pasidaryti prizą sau pačiam. Kokį prizą susimeistravo nugalėtojas, paaiškės jau šį šeštadienį 19.30 val. per LRT televiziją.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

tv.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką