Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2007 liepos 9d. 00:00

Aurelija Razmarataitė ir Darius Žakaitis susituokė

Foto naujienai: Aurelija Razmarataitė ir Darius Žakaitis susituokė
zmones24.lt / Santuoka įvyko 2007-07-07 Nuotr. Butauto Barausko
Kad ir kaip kruopščiai nuo visuomenės slėpė žinią apie savo sutuoktuves, vistik gausiam būriui žiniasklaidos atstovų pavyko užfiksuoti TV3 „Žinių„ vedėjos Aurelijos Razmarataitės ir koncerno „MG Baltic Trade“ valdybos nario Dariaus Žakaičio vestuvių iškilmes.

Itin lietingą, tačiau laimingais skaičiais pažymėtą (2007 – 07 – 07) šeštadienio pavakarę skėčiais apsiginklavę prie senovinės bažnyčios Juodkrantėje rinkosi jaunųjų artimieji, draugai ir kolegos. Pusę šešių vakaro, svečiams ir vestuvių kaltininkams praėjus pro apsaugos darbuotojus, kurie budėjo prie bažnyčios, įvyko santuokos ceremonija ir savo draugystę kurį laiką slėpusi pora pagaliau sumainė aukso žiedus.

Tarp svečių buvo galima pamatyti nemažai žinomų žmonių: kaip vijurkas skraidė vestuvių organizatorius Jogaila Morkūnas, puikiai nusiteikęs žurnalistas Vytaras Radzevičius, Audrius Siaurusevičius su žmona Ingrida, Laurynas Šeškus, Gintaras Ruplėnas ir daugelis kitų gerai visuomenei pažįstamų žmonių.

Geriausios kloties sutuoktuvininkams linkėjo jaunojo tėtis Viktoras Žakaitis ir švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė. „Lietus tik į gerą. Atneš daug laimės ir džiaugsmo„, – teigė Roma Žakaitienė.

Po ceremonijos su plačia šypsena iš bažnyčios išbėgusi nuotaka su žurnalistais bendrauti atsisakė, teigdama, negalinti ištarti net poros žodžių. Akimirksniu jaunieji susėdo į prabangų baltą automobilį, svečius Jogaila Morkūnas „suorganizavo“ į autobusus ir visi nežinoma kryptimi nurūko švęsti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką