Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baiba Skurstenė ir Oksana Pikul pažėrė viena kitai aštrių klausimų

Foto naujienai: Baiba Skurstenė ir Oksana Pikul pažėrė viena kitai aštrių klausimų
zmones24.lt / Scanpix nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai Baiba „Olialia" mergaitei pasakė, kad „peroksidas tau nudegino kai ką daugiau", supratome, jog geresnių pašnekovių rubrikai „Žodžių dvikova" ir su žiburiu nerastume.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kai LNK laidoje „Supertortas" tarp gražuolės Oksanos Pikul (23) ir balsingos dainininkės latvės Baibos Skurstenės (24) įsižiebė konfliktas, per kurį Baiba „Olialia" mergaitei pasakė, kad „peroksidas tau nudegino kai ką daugiau", supratome, jog geresnių pašnekovių rubrikai „Žodžių dvikova" ir su žiburiu nerastume. Pateikiame po dešimt klausimų, kuriuos viena kitai uždavė šios dvi žavios merginos.


10 Oksanos Pikul klausimų Baibai Skurstenei:


Norėjau paklausti, ar supykai ant manęs po laidos „Supertortas"?


Ne, jokiu būdu, nes jei mokėtumei mano kalbą, tada suprasčiau, kodėl mane parodijavai. Kadangi žinau, kad moki tik tris kalbas, neturiu teisės pykti (šypsosi).


Iš kokio Latvijos miesto esi kilusi? Ar patinka Lietuvoje? Kiek laiko ketini čia gyventi?


Gimiau Rygoje, užaugau Liepojoje. Lietuvoje visai neblogai. Kiek laiko čia gyvensiu, žino tik Dievas.


Ar turi širdies draugą?


Mano širdis užimta.


Ar į Turkiją vykai dėl koncertinės veiklos? Ar Tau patinka ši šalis?


Turkijoje atstovavau Lietuvai dviejuose festivaliuose. Ši šalis mane labai žavi savo turtinga kultūra. Žaviuosi jų muzika, architektūra, gamta, nuoširdžiais žmonėmis.


Kas Tau teikia daugiau malonumo: ar būti ne itin matoma ir dainuoti kaip pritariamasis vokalas tokiems garsiems atlikėjams kaip Sasha Son(g), Mantas, „Skamp", ar būti mažiau populiaria, bet dainuoti vienai?


Dainuoti kaip pritariamasis vokalas yra didelis menas, ne visi tai sugeba. Man tai patinka. Beje, kas sakė, kad noriu būti populiari?! Dievinu daryti tai, ką moku geriausiai ir nuoširdžiausiai. Tikrai džiaugiuosi, jog yra žmonių, kurie mane palaiko ir vertina kaip profesionalę.


Tau patinka dirbti dainavimo mokytoja? Papasakok kokią linksmą istoriją iš savo, kaip  mokytojos, darbo praktikos.


Labiausiai dainavimo mokytoja patinka dirbti tuomet, kai matai rezultatą, kai studentai tavęs klauso ir tave vertina už tai, ką jiems duodi. Linksmą istoriją? Darbo įstaigoje mane vis dar kartais sumaišo su studente, sako: „Jūs taip jaunai atrodote!"


Kodėl jautriai reaguoji, kai kiti žmonės, pavyzdžiui, Tavo draugai, būdami  kompanijoje, atsipalaiduoja ir dainuoja visa gerkle?


Mano balsas yra mano instrumentas, mano duona. Kai kažkas šalia labai garsiai kalba, rėkia, vibruoja ne tik šnekančiojo asmens balso stygos, bet ir manosios. Po ilgos darbo dienos, kai tenka daug kalbėti bei dainuoti, balso stygos ir taip būna labai pavargusios. Tai tiek! Be to, žmonės, pagaliau supraskite, kad dainavimas - tai ne rėkimas (šypteli)!


Ar teisybė, kad į „Muzikos akademiją" ėjai dėl šlovės, garbės ir pripažinimo?


Atvirai pasakius, į „Muzikos akademiją" ėjau dėl to, kad esu žmogus, kuriam patinka iššūkiai. Gyvenimas iki tol lyg tekėjo ramia vaga. Be to, noriu per populiarumą žmones pripratinti prie geros, kokybiškos muzikos, prie gyvo garso, o ne fonogramų. Vis dar viliuosi išlavinti lietuvių muzikinį skonį kokybiškai muzikai.


Tau patinka būti populiariai?


Ne visada!


Kokiai avantiūrai gyvenime ryžtumeisi dėl dar didesnio populiarumo?


Negaliu atsakyti, nes, kaip anksčiau minėjau, mano gyvenimo tikslas nėra populiarumas.



10 Baibos Skurstenės klausimų Oksanai Pikul:


Koks Tavo balso diapazonas?


Na, jis tikrai ne toks platus kaip tavo. Tu juk pas mus tikra šaunuolė (šypsosi).


Koks Tavo balso tipas?


Matau, pirmus klausimus galvojai atsivertusi Danutės Vaitkienės knygą „Muzikos teorijos pagrindai" (juokiasi).


Kas yra tonika, subdominantė ir dominantė?


Tonika, subdominantė ir dominantė - tai trys pagrindiniai dermės akordai. Tonika (T,t) sudaroma nuo 1-ojo dermės laipsnio; skamba ramiai, pastoviai. Subdominantė (S,s) sudaroma nuo 4-ojo dermės laipsnio; skamba subtiliai, minkštai. Dominantė (D) sudaroma nuo 5-ojo dermės akordo. Ir mažorinėje, ir minorinėje dermėje dominantė būna mažorinė.


Įsivaizduok, kad mes mėnesiui apsikeitėme gyvenimais. Ką darytumei, kaip elgtumeisi būdama Baiba Skurstene?


Oi, jei tapčiau Baiba Skurstene, manau, dėl to labiausiai apsidžiaugtų Baibos draugai, nes aš tą mėnesį būčiau linksmesnė, įdomesnė, spalvingesnė ir leisčiau savo bičiuliams, man esant, garsiai dainuoti automobilyje, gatvėje, bare, klube ir net per dievinamos žvaigždės koncertą (juokiasi). Jei žmogus, pavyzdžiui, bankininkas ar pardavėjas, nori dainuoti, nes jo nuotaika tą dieną puiki, manau, žmogui reikia leisti dainuoti. Daina, kaip ir šokis, nuspalvina gyvenimą įdomesnėmis spalvomis. Ne visi mes išmanome dainavimą taip, kaip tu, Baiba, tačiau ir tu ne viską išmanai gyvenime, maža to, tavęs juk niekas netildo ir neslopina (šypteli).


Kaip reaguotumei, jei Tavo draugas paprašytų Tavęs tapti visiškai natūralia (būti be makiažo, dažytų plaukų, priaugintų nagų, permanentinių antakių, soliariumo)?


Dainos žodžiai - „Dėl meilės mirt galiu" (šypteli).


Oksana, jei esi tokia graži, kam Tau dar „dainuoti"???


Man mano gyvenimas - ryškiaspalvis, todėl iš tos laimės mėgstu dainuoti (nesustoja juoktis). Beje, ačiū už komplimentą...


Ką galvoji apie visuomenėje vyraujantį blondinių stereotipą? Jei jos gražios, tai kvailos?


Ne visuomet stereotipai atitinka tikrovę... Kartais gali stipriai apsigauti!


Laidoje „Supertortas" Tau užkliuvo mano lietuvių kalbos tartis. Įsivaizduok, išvykai visam laikui gyventi, pavyzdžiui, į Olandiją. Kaip manai, kiek Tau laiko prireiktų išmokti taisyklingai kalbėti olandiškai, be akcento?


Akcentas visuomet yra žavu (šypteli). Aš irgi kalbu su akcentu, nes manyje teka ukrainiečių kraujas.


Ne sykį ryžaisi erotinei fotosesijai. Kokia Tavo kūno dalis Tau yra seksualiausia?


Na, šis klausimas jau daug kartų publikuotas spaudoje. Pakartosiu - kaklas.


Skaičiau, kad Tavo mylimiausia įžymybė yra Victoria Beckham. Kuo ji Tave žavi?


Baiba, kokio senumo straipsnius skaitai (šypteli)?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką