Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Berneen Candice Čereška: iškeliauju ieškoti laimės

Foto naujienai: Berneen Candice Čereška: iškeliauju ieškoti laimės
zmones24.lt / Nuotrauka iš asmeninio albumo
Šaltinis: 15min
0
A A

„Berneen išvažiuoja", - greitai nuvilnijusi žinia dainininkės ir televizijos laidų vedėjos Berneen Candice Čereškos (24) konkurentus paskatino piktai nudžiugti, o gerbėjus ir bičiulius - nusiminti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Berneen išvažiuoja", - greitai nuvilnijusi žinia dainininkės ir televizijos laidų vedėjos Berneen Candice Čereškos (24) konkurentus paskatino piktai nudžiugti, o gerbėjus ir bičiulius - nusiminti. Berneen linksi galvą: taip, jiedu su vyru Andriumi Čereška (28) išvyksta gyventi į Katarą. Mažiausiai metams. O paskui - kaip Dievas duos. „Tuo jaunystė ir graži, kad galima blaškytis po pasaulį ir ieškoti, kur širdžiai mieliausia", - tamsiaodė gražuolė neslepia nerimo, bet ir žavisi būsimu staigiu gyvenimo posūkiu.


Dar prieš mėnesį, kai su vyru Andriumi grįžo į Lietuvą po viešnagės pas tėvus saulėtame arabų krašte Katare, Berneen užsiminė: tai - ideali šalis darbštiems, norintiems užsidirbti ir anglų kalbą mokantiems žmonėms. Ekonomikos krizė, užgriebusi beveik visą pasaulį, Katarą tarsi paliko nuošalyje: šioje šalyje nėra nedarbo, ji kone maudosi nuosavoje naftoje, miestai primena didžiulę statybų aikštelę, o žmonės dosniai leidžia pinigus. Nieko keista, kad turtingame krašte porai iš Lietuvos užgimė minčių: o gal verta čia pasilikti ilgėliau?..


Andriui buvo nesunku apsispręsti. Ilgai dirbęs Anglijoje, jis grįžo į Lietuvą, kad galėtų kurti šeimyninį gyvenimą su Berneen. Tačiau koją pakišo krizė: Londone Andrius klojo plyteles ir atliko kitus statybos darbus, o gimtinėje nieko panašaus nerado. „Ieškojo, - užtaria žmona. - Bet Lietuvoje statybos visiškai sustojusios. „Mažyte, jei tu nori, lik čia ir daryk karjerą, bet aš negaliu sėdėti sudėjęs rankų", - pasakė jis man. Ir aš jį suprantu." Gyventi skirtingose šalyse, kaip iki šiol, Berneen nebenori: „Jei Andrius vėl dirbtų Anglijoje, o aš likčiau Lietuvoje, mums, manau, nebepavyktų išsaugoti santuokos. Jau ir taip daug laiko gyvenome atskirai... Jis ir dabar išvykęs: dvi savaitės darbuojasi Londone, nes gavo gerą užsakymą. Aš spėjau pasijusti labai vieniša. Bet netrukus pas jį važiuosiu, Londone pasidairysiu trumpų vokalo kursų ar modelio darbo, o paskui abu keliausime į Katarą. Kartais girdžiu skeptiškų nuomonių: „Oi, koks nestabilus jūsų gyvenimas, trankotės lyg čigonai..." Bet aš manau, kad tai - puiku: kol neturime vaikų, galime sau leisti blaškytis po pasaulį." Tiesa, Berneen buvo kur kas sunkiau nei Andriui ryžtis palikti Lietuvą: čia ji pradėjo dainininkės ir televizijos laidų vedėjos karjerą, turėjo daug darbų, jai puikiai sekėsi. Bet vis dėlto apsisprendė.


Draugai tokiu poros sprendimu pernelyg nesistebi: bepigu ieškoti laimės turtingame arabų krašte, kai turi tvirtą ramstį - ten gyvenančius Berneen tėvus, kurie padės kuo galėdami. Tačiau Berneen neketina jų išnaudoti. „Žinoma, tėvai labai džiūgauja. Bet mes gyvensime ne pas juos - juk esame suaugę, o tėvai, kad ir kaip mylėtų, tebelaiko mus mažais vaikais... Todėl visiems bus geriau, jei išsinuomosime gražų namuką - Kataro sostinėje Dohoje nuomos kainos mažesnės nei Vilniuje. O ir darbo Andrius ieškos pats, - vardija planus. - Kai buvome nuvažiavę aplankyti tėvų, užmezgėme daug pažinčių ir jis iškart sulaukė pasiūlymų. Didžiausias Andriaus privalumas - jis puikiai kalba angliškai, o Katare tokių žmonių labai reikia." Atlikėja sako: jei panorės, vyras galės dirbti ir statybų srityje, ir policijoje - galimybių ten daug. „Aš kartais stebiuosi, kodėl jis Anglijoje įniko į statybas ir nebandė ieškoti intelektualesnio darbo, - gūžteli pečiais Berneen. - Juk studijavo universitete, puikiai moka anglų kalbą... Dorai ir nepaaiškino: tiesiog visi lietuviai traukė į statybas, tai ir jis nuėjo iš paskos. Matyt, jam reikėjo moters, kuri paragintų: „Mažiuk, tu gali." O aš tikrai esu ta moteris!"


Katare mėgautis namų šeimininkės dalia neketina ir ji pati. „Išprotėčiau, - juokiasi. - Mano mama dabar yra namų šeimininkė, tačiau ji visą gyvenimą dirbo gamykloje ir nusipelnė poilsio. O man jį dar reikia užsitarnauti!" Berneen pripažįsta: musulmoniškame krašte, kur trečią valandą nakties keliamasi melstis, o nemažai dailiosios lyties atstovių į gatvę išeina tik aklinai užsidengusios veidus, dirbanti moteris - nėra dažnas reiškinys. „Tačiau šalis po truputį laisvėja, merginos skatinamos studijuoti aukštosiose mokyklose, dirbti kontorose, - teigia atlikėja. - Stiprios ir savimi pasitikinčios moterys gali daug nuveikti. Galbūt kontoroje dirbsiu ir aš... O gal pavyks gauti darbo Bolivudo kino pramonėje ar Kataro televizijoje." Tai - ne tuščios svajonės: viešėdama Katare, Berneen jau sulaukė pasiūlymų vaidinti Bolivude ir dirbti televizijoje, tačiau kol rankose nelaiko darbo sutarties, didelių vilčių nepuoselėja. Tik užsimena, kad tenykštės televizijos laidos kur kas rimtesnės nei „Kakadu" ar „Laba diena", kur ji dirbo iki šiol.


Dabar Berneen stengiasi baigti tai, ką Lietuvoje pradėjo: atsisveikino su prodiuseriais („Jie man buvo labai malonūs"), baigia įrašyti albumą. Jame bus aštuonios pačios kurtos ritmenbliuzo ir hiphopo stiliaus dainos. Tuo dainininkė tarsi atsisveikins su Lietuva. „Vis galvoju: jei buvau gera atlikėja ir laidų vedėja, jei Lietuvos žmonės mane mylėjo, jie manęs nepamirš, - tikisi gražioji tamsiaodė. - Tuomet net ir grįžusi po metų rasiu čia ką veikti. O jei pamirš, vadinasi, nebuvau gera, ir man reikia ieškoti laimės kitur."

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką