Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 balandžio 25d. 15:13

Berneen sugrįžo iš Londono su vyru

Foto naujienai: Berneen sugrįžo iš Londono su vyru
zmones24.lt / Foto naujienai: Berneen sugrįžo iš Londono su vyru
Vėlų ketvirtadienio vakarą, apie 21.30 val., Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas iš Londono. Nedaug kas žinojo, kad juo su vyru Andriumi į Lietuvą grįžo dainininkė ir „Žvaigždžių duetų“ dalyvė Berneen Candice Cereska.
Vėlų ketvirtadienio vakarą, apie 21.30 val., Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas iš Londono. Nedaug kas žinojo, kad juo su vyru Andriumi į Lietuvą grįžo dainininkė ir „Žvaigždžių duetų“ dalyvė Berneen Candice Cereska. Bijodama, kad jos nelauktų pulkas fotografų, ji nedrąsiai įžingsniavo pro atvykimo vartus. Nieko nebuvo, išskyrus LNK laidos „Super L.T.“ žurnalistus. „Oro uoste „nusileidome“ lygiai tuo pat metu, kaip ir Berneen lėktuvas. Berneen buvo labai sutrikusi. Iš oro uosto ji ir vyras Andrius išėjo atskirai. Kurį laiką pora vaizdavo, kad nepažįsta vienas kito, bet mūsų operatorius užfiksavo Andrių, ir jiems su Berneen nieko nebeliko, kaip tik apsikabinti“, - pasakoja Berneen pasitikusi „Super L.T.“ žurnalistė Edita Klaunauskaitė. Dainininkė pas Londone gyvenantį ir dirbantį vyrą ilsėjosi savaitę. „Super L.T.“ dainininkė teigė esanti pailsėjusi, tačiau galutinai dar neatsigavusi. „Labai daug rūpesčių, problemų. Kai viskas susitvarkys, būtinai pakalbėsime plačiau“, - sakė rasinį išpuolį Vilniuje prieš dvi savaites patyrusi juodaodė atlikėja.
Istoriją apie šį išpuolį Berneen sekė ir Londone – skaitydavo interneto portalus, gaudavo informacijos iš skambinančių draugų. Taip pat ji matė ir visą informaciją, kurioje paviešinta, jog mergina ištekėjusi už lietuvio. „Skaudžiausia tai, kad esu išvadinta melage, nes neva specialiai nuslėpiau, jog esu ištekėjusi. Tačiau tai buvo ne mano, o prodiuserių mintis. Be to, niekada nemelavau, nesakiau „aš neištekėjusi“, - sakė Berneen. Berneen vyras Andrius sutiko bendrauti su „Super L.T.“. Jis priežastį, kodėl Berneen nepasipasakojo apie vedybas, aiškino paprastai: „O ar kas nors jos to klausė? Ar klausė, ar ji yra ištekėjusi? Ne, todėl nėra pagrindo sakyti, kad ji melavo“. Sutuoktinius oro uoste pasitiko ir Berneen uošvis, Andriaus tėvas Jaunius Čereška. „Pamačiau, kad ši šeima – labai susidraugavusi ir nuostabiai sutaria. Kai mes kalbėjomės su ponu Jauniumi, Berneen droviai slėpėsi jam už nugaros, lyg už tikro tėvo. Iš to, kaip jie visi bendrauja, tikrai nepasakyčiau, kad santuoka buvo fiktyvi (tokią versiją iškėlė kai kurie laikraščiai)“, - pasakojo E. Klaunauskaitė. J. Čereška sakė nepatyręs „lengvo šoko“, kai sūnus jį supažindino su visiškai kitoje kultūroje užaugusia Berneen. „Ji labai gera, išauklėta, mandagi ir kultūringa mergaitė“, - komplimentų marčiai negailėjo J. Čereška. Jis patikino atidžiai žiūrintis „Žvaigždžių duetus“, o kai dainuoja Berneen, gerokai pasigarsina televizorių. Dainininkė iš oro uosto išvyko pas vyro šeimą. Su juo žada ir praleisti dienas iki sekmadienio. Tuomet Andrius grįš į Londoną, o Berneen pasiliks Lietuvoje.

Išskirtinis „Super L.T.“ interviu su Berneen – pirmadienį, 19.05 val., per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Berneen Londonas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką