Dabar populiaru
Publikuota: 2008 balandžio 11d. 17:29

Berneen ves laidą „Super L.T.“

Foto naujienai: Berneen ves laidą „Super L.T.“
zmones24.lt / Foto naujienai: Berneen ves laidą „Super L.T.“

Dainininkė iš Pietų Afrikos Respublikos kone paskutinę akimirką balsavime aplenkė kitą egzotiškos išvaizdos atlikėją – Kariną Krysko iš „69 danguje“.

„Ji tikrai man labai patinka. Žinau, kad ir mano draugui Tru Sabakai patinka. Gal net jam labiau, nes Tru artimiau su ja susipažinęs“, - juokėsi Jogaila Morkūnas, sužinojęs „Super L.T.“ žiūrovų balsavimo rezultatus. Jie nusprendė, kad atostogauti išvykusią „Super L.T.“ vedėją Violetą Blėdienę vieną dieną studijoje pavaduos egzotiškoji Berneen.
Dainininkė iš Pietų Afrikos Respublikos kone paskutinę akimirką balsavime aplenkė kitą egzotiškos išvaizdos atlikėją – Kariną Krysko iš „69 danguje“. O Jogaila jau beveik tikėjosi, kad šalia jo bus Karina.
„Kaip bus smagu susitikti su Berneen ir pakalbėti apie šalį, kuri man nuostabiai patinka ir norėčiau į ją grįžti dar ir dar“, - apie Berneen gimtinę PAR kalbėjo ten lankęsis Jogaila. – Pietų Afrikoje fantastiški vynai ir nuostabūs žmonės. Ir Berneen nuostabi. Pagalvokite, ji ką tik atvyko į Lietuvą ir jau kalba lietuviškai. Kai kurie čia gyvena dešimtmečius ir nemoka pasakyti ačiū“, - gražių žodžių Berneen negailėjo Jogaila.
O Berneen, išgirdusi rezultatus, buvo šiek tiek pasimetusi. „Suprantu, kad mano lietuvių kalba žmonėms kelia juoką. Bet manau, kad su Jogaila čia galiu pasivaržyti, nes, kiek girdėjau, jo greitakalbę irgi ne visi supranta“, - juokėsi Berneen. Pasak jos, ši patirtis - gera proga pamąstyti apie TV laidų vedėjos darbą.
Naujos vedėjos konkursas buvo paskelbtas tam, kad likęs vienas be Violetos Jogaila neliūdėtų. Į kompaniją jam buvo pasiūlytos net septynios žinomos Lietuvos moterys. Išrinkti laikiną J.Morkūno partnerę buvo siūloma iš dainininkių Natalijos Zvonkės, Berneen, Fainos, Karinos Krysko, modelių Vaidos Židonytės ir Jurgitos Tvarijonatės, laidų vedėjos Laimos Kybartienės ir Ingos Paksaitės. Paaiškėjo, kad labiausiai šalia Jogailos žiūrovai neįsivaizduoja Ingos Paksaitės. Ji surinko 15 794 taškus.
Antroje vietoje po Berneen liko Karina (38675), trečioje – Vaida Židonytė (32 168), toliau rikiuojasi Jurgita Tvarijonaitė (28 002), Natalija Zvonkė (27 265), Laima Kybartienė (26026), Faina (21 996). „Visos jos nuostabios. Norėčiau su bet kuria bet kada ir bet kur padirbėti“, - pastebėjo Jogaila.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką