Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2008 sausio 9d. 00:00

Berneen „Žvaigždžių duetuose“ dainuos su Daliumi Mertinu

Foto naujienai: Berneen „Žvaigždžių duetuose“ dainuos su Daliumi Mertinu
zmones24.lt / Berneen ir toliau liks televizijos ekrane. Viganto Ovadnevo nuotrauka
Vasario pradžioje LNK startuoja antrasis paties ilgiausio Lietuvos televizijų istorijoje muzikinio šou „Žvaigždžių duetai" sezonas.
Vasario pradžioje LNK startuoja antrasis paties ilgiausio Lietuvos televizijų istorijoje muzikinio šou „Žvaigždžių duetai" sezonas. Net 21 savaitę truksiančiame muzikiniame šou dalyvaus žvaigždžių poros, sudarytos iš profesionalių dainininkų ir tiesiog mėgstančių dainuoti. Pirmoji oficialų kvietimą į šou gavo egzotiškoji „Kelio į žvaigždes 3" dalyvė Berneen. Afrikietė, kuri savo talentu sužavėjo Lietuvą. Arūnas Valinskas iš šou iškritusiai Berneen pažadėjo vietą populiariuosiuose „Žvaigždžių duetuose". Ji pasirodys su žinomu aktoriumi, laidų vedėju Daliumi Mertinu. „Manau, kad Berneen išvaizda ir temperamentas turi diktuoti būsimųjų mūsų pasirodymų stilių. Ji - muzikali, išvaizdi. Aš turiu balsą, klausą, stengsimės susidainuoti", - sakė Dalius Mertinas, su dideliu malonumu įsiliesiantis į „Žvaigždžių duetų" programą. Pasak Daliaus, jis akademijoje už dainavimą visada gaudavo tik gerus pažymius, dažnai dainuodavo spektakliuose ir sykį net operetėje. Vos pusę metų Lietuvoje gyvenanti Berneen dar nespėjo susipažinti su savo būsimuoju partneriu. Išgirdusi, kad jis yra kadenciją baigusio Lietuvos prezidento Algirdo Brazausko žentas, tik juokėsi, sakydama, kad apie Brazauską nelabai ką yra girdėjusi.
„Nors dabar baigiu įrašyti savo pirmąjį albumą, bet daug jėgų ketinu skirti ir „Žvaigždžių duetams". Manau, kad po „Kelio į žvaigždes" turiu daug gerbėjų, kurie nudžiugs mane pamatę scenoje", - sakė Berneen, nekantriai laukdama susitikimo su savo būsimuoju partneriu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

07:38
00:50
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką