Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 1d. 15:10

Bevaidinančiam, kaip jį išprievartavo miegantį, Ruslanui trūko Achilo sausgyslė

Foto naujienai: Bevaidinančiam, kaip jį išprievartavo miegantį, Ruslanui trūko Achilo sausgyslė
zmones24.lt / LNK nuotr.

Stano, Ruslanas Kirilkinas, Alanas Chošnau ir Donata Virbilaitė prisijungė prie LNK humoro šou „Nr.1“ ir, pasivadinę „Žvaigždžių komanda“, pradeda mūšius su kitomis humoro rinktinėmis.

Stano, Ruslanas Kirilkinas, Alanas Chošnau ir Donata Virbilaitė prisijungė prie LNK humoro šou „Nr.1“ ir, pasivadinę „Žvaigždžių komanda“, pradeda mūšius su kitomis humoro rinktinėmis. Pirmasis susitikimas įvyks jau šį sekmadienį - „Žvaigždžių komanda“ susikaus su „Striptizo ereliais“.
„Mes esam jauni ir žali humoro srityje, nors kai kam mūsų profesionalus darbas scenoje ir juokingas, - juokiasi komandos kapitonas Stano. – Bet niekada nesame vaidinę, improvizavę, buvę aktoriais. Vienintelis būdas mums gerai pasirodyti – stengtis mažiau vaidinti ir rinktis tuos personažus, kurie mums artimiausi“.
Stano labai didžiuojasi savo komanda. „Donata nuo „Kelio į žvaigždes“ laikų tapo tikra moterimi, be to, ji yra mano kolegė, mudu studijuojame Muzikos akademijoje. Chošnau juokas dar originalesnis už Egidijaus Dragūno kalbėjimo manierą, o Ruslanas – laisviausias iš mūsų, jis scenoje gali įsijausti net į labiausiai kompromituojančias situacijas“.
Beje, dalyvaudamas laidoje, Ruslanas, improvizuodamas Zvonkų skandalo tema - vaidino, kad jį miegantį išprievartavo. „Žvaigždžių komandos“ dalyvis taip įsišėlo, kad stipriai susižalojo koją. Iškentęs skausmą, po filmavimo Ruslanas nuvažiavo į ligoninę. Paaiškėjo, kad atlikėjui plyšo Achilo sausgyslė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką