Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 10d. 15:44

„Dar pažiūrėsim...“ laidą Ramūnui Cicėnui kurti „zaprasta“

Foto naujienai: „Dar pažiūrėsim...“ laidą Ramūnui Cicėnui kurti „zaprasta“
zmones24.lt / TV3 nuotr.

Ramūnas Cicėnas džiaugiasi gauta galimybe kartu su kolegomis įgyvendinti savo idėjas. „Ši idėja gimė mums patiems. Kai kurios televizijos laidos prašyte prašosi parodijuojamos. Ir tokių yra labai daug.“

Ramūnas Cicėnas džiaugiasi gauta galimybe kartu su kolegomis įgyvendinti savo idėjas. „Ši idėja gimė mums patiems. Kai kurios televizijos laidos prašyte prašosi parodijuojamos. Ir tokių yra labai daug. Mes konkrečių vedėjų ar žmonių nesistengsim parodijuoti - mums svarbiausia laidos stilius. O kadangi lietuviškos laidos yra įdomios, tai pasistengsim parodyti jose tai, kas yra neįdomiausia. Patikėkit, bus tikrai linksma", - apie naują humoro improvizacijų laidą „Dar pažiūrėsim..." pasakoja jos bendraautorius ir aktorius.

Populiarus Vilniaus mažojo teatro aktorius kartu su kolegomis Rimante Valiukaite, Audriumi Bružu ir Giedriumi Savicku jau režisuoja pirmąsias laidas. Jos TV3 žiūrovus pasieks rugpjūčio pabaigoje.

„Dabar kaip tik ši laida sulaukia daugiausia dėmesio iš mūsų draugų. Demo versija gaminome su didžiausiu užsidegimu ir labai lengvai, kaip rusai pasakytų „zaprasta", - sako Ramūnas.

Laidos „Dar pažiūrėsim..." aktorius pasirodys ir naujausiame Rolando Skaisgirio seriale „Emilija". Čia jis atliks vieną pagrindinių vaidmenų - vaidins bankininkės Apolonijos sūnų, įsipynusi į meilės trikampį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką