Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiausi gyvenimo malonumai

Foto naujienai: Didžiausi gyvenimo malonumai
zmones24.lt / LNK nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Moterims visada malonu apsirengti naują suknelę, vyrams - ją nurengti. Moterys myli ausimis, vyrai - akimis. Moterys dievina parduotuves, vyrai - žvejybą. Malonumus žmonės supranta skirtingai, bet yra dalykų, kurie malonūs vienodai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Moterims visada malonu apsirengti naują suknelę, vyrams - ją nurengti. Moterys myli ausimis, vyrai - akimis. Moterys dievina parduotuves, vyrai - žvejybą.  Malonumus žmonės supranta skirtingai, bet yra dalykų, kurie malonūs vienodai.

Mėnesį DELFI skaitytojai  ir TV1 žiūrovai siūlė, rinko ir balsavo už didžiausius gyvenimo malonumus. Iš viso konkurse dalyvavo 310 tūkstančių žmonių. Iš pradžių buvo sudarytas malonumų dvidešimtukas, iš kurio buvo išrinktas TOP 10:

1. Aistringa meilė

2. Tirpstantys kilogramai

3. Masažas

4. Pasivaikščiojimas jūros pakrantėje

5. Atostogos be lietaus

6. Saldus rytas be žadintuvo

7. Sunkiai iškovota pergalė

8. Gera muzika

9. Mylimas darbas

10. Pašnekesiai su geriausiu draugu


Didžiausius lietuvių gyvenimo malonumus Vilniaus restorane „Terrazza" pristatė žinomos Lietuvos moterys - būrėja Vaiva Budraitytė, dainininkė Laima Tamulytė, kitaip žinoma kaip Mama Rock‘n‘Roll, verslininkė Rasa Martens, LNK „Kakadu" vedėja Ugnė Skonsmanaitė, žurnalistė Gabija Vitkevičiūtė, LNK „Muzikos akademijos" vedėja Simona Čėsnaitė, išskirtinių kelionių organizatorė Inga Bytautė, dainininkė Evelina Anusauskaitė, fotografė Vaiva Abromaitytė, modelis ir verslininkė Vaida Židonytė.

Pirmosios vietos laimėtoją - aistringos meilės - malonumą paskelbė būrėjos Vaivos Budraitytės ir Gaudento Naujoko pora. „Nesutikau nė vieno žmogaus, kuris nenorėtų susirasti antros pusės. Meilė gyvenimui - kaip druska. Meilė turi būti moters pusėj, o aistra - vyro", - kalbėjo Vaiva.

„Didžiausių gyvenimo malonumų" sidabras atiteko jausmui, kai tirpsta kilogramai. Šį malonumą paskelbė pastaruoju metu išgražėjusi Laima Tamulytė, Mama Rock‘n‘Roll. „Nežinau, ar yra laimingesnė moteris, kuri kavinėje gali užsisakyti ne tris salotų lapus, o jautienos didkepsnį, ir nuėjusi į parduotuvę, supranta, kad jos dydis - vis dar 36", - šypsojosi Laima.

Trečioji prizinė malonumų vieta teko masažui, kurį paskelbė verslininkė Rasa Martens. „Masažas - malonumas sielai. Jis yra žinomas kelis tūkstančius metų ir išliks amžinai".

Dažniausiai lietuviai į malonumų TOP 10 siūlė tokius malonumus kaip saulėtos atostogos be lietaus ir su palme, mylimas darbas, buvimas gamtoje su šeima prie ežero ar upės, mylimo žmogaus glėbys. Tačiau  buvo ir labai asmeniškų malonumų, kurie išies saldūs ir labai malonūs, bet neatlaikė konkurencijos, nes buvo reti. Tai - ir vasariniai meteoritų lietūs, ir saulėlydis su šampano taure skrendant oro balionu, ir žiogų serenados pro palapinės stogą.

Žiūrovų išrinkti gyvenimo malonumai jau sukasi televizijos kanalo TV1 vinjetėse. Televizija ketina tęsti šį malonų projektą. Netruks TV1 žiūrovams pasiūlys naują malonumų konkurso etapą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Žiogas TV1
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką