Dabar populiaru
Publikuota: 2008 kovo 14d. 16:43

Edita Rumšienė rūpinasi po skandalų vis dar neatsigavusiu vyru

Foto naujienai: Edita Rumšienė rūpinasi po skandalų vis dar neatsigavusiu vyru
zmones24.lt / Foto naujienai: Edita Rumšienė rūpinasi po skandalų vis dar neatsigavusiu vyru

Garsiojo dviratininko Raimundo Rumšo žmona – moteris, kuriai likimas, daugelį metų dovanojęs ramų šeimyninį gyvenimą, vieną dieną atsiuntė žiaurų išbandymą.

Garsiojo dviratininko Raimundo Rumšo žmona – moteris, kuriai likimas, daugelį metų dovanojęs ramų šeimyninį gyvenimą, vieną dieną atsiuntė žiaurų išbandymą. Smūgį, padėjusį suprasti: viskas, kas gražu ir miela šiame gyvenime, yra laikina.
„Prisiimu tą atsakomybę ir nenoriu daugiau kalbėti apie tai ir skaudinti, nes mūsų šeima per daug prisikentėjo... Stengėmės užblokuoti tuos dalykus, tartum ištrinti išvis, apie juos negalvoti, man net pačiai keista, kai bandau prisiminti visus tuos įvykius, nes atrodo, kad viskas ne man nutiko“, – pasakojo Edita. Garsiausio visų laikų Lietuvos dviratininko Raimundo Rumšo žmonos istorija – išties išskirtinė. Editai teko patirti visko: ir svaiginančios prabangos, ir nerūpestingo, viskuo aprūpinto gyvenimo, ir žiaurių kaltinimų bei nepriteklių. Kalbama, kad prieš šešerius metus prasidėjusi Rumšų šeimos nesėkmių virtinė nesibaigia ir, kad iš geriausių pasaulio sportininkų gretų išmestas lietuvis niekaip neatsigauna, o jo žmona priversta rūpintis ne tik bedarbiu vyru, bet ir keturiais vaikais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:17
01:25
01:10:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką