Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eglė Mickevičienė-Frėja: mano meilės užtenka visiems

Foto naujienai: Eglė Mickevičienė-Frėja: mano meilės užtenka visiems
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasibaigus pernykščiams „Žvaigždžių duetams“, Eglės Mickevičienės gyvenimo tempas nė trupučio nesulėtėjo, nors visi tik ir kalba apie ekonomikos krizę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Eglė Mickevičienė.

Pravardės, pseudonimai: Liuka, Egliuka, Frėja.
Gimimo data, vieta
: 1968 11 08, Vilnius. 

Šeima, kurioje gimė: tėtis Kęstutis Mickevičius - verslininkas, mama Lilija Mickevičienė - medikė. 

Šeiminė padėtis: ištekėjusi; su vyru Džiugu Mickevičiumi augina keturis vaikus: Edviną (19), Dovydą (18), Paulę Mariją (10) ir Elzę (9). 

Išsilavinimas: Vilniaus statybos technikume baigė architektūros specialybę.

Pasiekimai: stilistė, praėjusių metų LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvė. 


Pasibaigus pernykščiams „Žvaigždžių duetams“, Eglės Mickevičienės gyvenimo tempas nė trupučio nesulėtėjo, nors visi tik ir kalba apie ekonomikos krizę. Tačiau ji paskendusi ne tik darbuose - moteris stengiasi rasti laiko susitikimams su draugais, albumo įrašams ir, žinoma, šeimai.


Vaidinti nebesuspėja


Apibūdinimas „pašėlusi“ dainuojančiai stilistei, keturių vaikų mamai, gotų ir gėjų bičiulei Eglei yra per paprastas. Nenustembu, kai po fotosesijos Eglė pakviečia pasikalbėti į automobilį. Erdviame „šeimyniniame“ mikroautobuse ji praleidžia daug laiko. Čia jos darbo įrankiai, kompiuteris, drabužiai... „Čia mano biuras“, - juokiasi Eglė.

Vis dėlto ši veikli moteris ne viską suspėja. Be ilgų svarstymų  vaidinti paprastintoje spektaklio „Haroldas ir Modė“ versijoje sutikusi Eglė neseniai paprašė atidėti premjerą, mat nespėja mokytis teksto ir važinėti į repeticijas Zarasuose. „Ir laiko daug atima, ir benzinas brangiai kainuoja. Jūs pamatytumėte, kiek teksto reikia išmokti! Tikras košmaras! Bet vaidmuo labai man tinka. Tikiuosi, kad vis dėlto premjera kada nors įvyks“, - kalba E. Mickevičienė.

O dainavimas? Dar vaikystėje pianiną į gitarą iškeitusi moteris scenos neketina išsižadėti. Šiuo metu Eglė dirba su Lietuvos gotikinės scenos pradininku, „Sielos“ lyderiu Aurelijumi Sirgedu. Keletą dainų ji įrašė „Žvaigždžių duetų“ partnerio Igorio Kofo studijoje. Padėti įrašų studijoje pasižadėjo ir žinomas prodiuseris Žilvinas Žusinas, prodiusavęs ne vieną SEL dainą. Moteris neslepia, kad dainas įrašinėja savo malonumui ir nesiruošia iš to daryti verslo. „Dirbu su tais žmonėmis, kurie iš manęs neima pinigų. Atsilyginu natūra, t. y. pakerpu, pagrimuoju, parenku drabužius prieš svarbius koncertus“, - paaiškina įvaizdžio kūrėja. 


Jaučiasi išnaudojama


Vis dėlto daugybę bičiulių ir draugų turinti Eglė sako, kad neretai jaučiasi išnaudojama. „Turbūt pats laikas būtų susidėlioti, kurie draugai yra tikri, o kurie manimi tik naudojasi. Tai būtų tarsi pavasarinis apsivalymas“, - liūdnai šypteli žinoma moteris.

Kaip ji suspėja dirbti, skirti laiko draugams ir dar vaikus auginti? „Manyje yra labai daug meilės. Man svarbu jaustis kam nors reikalingai. Dėl to auginu net keturis vaikus, rūpinuosi daugybe gyvūnų ir kambarinių augalų. O kur dar draugai?.. Stengiuosi išdalyti savo laiką ir nieko nenuskriausti. Tik norėčiau, kad parą sudarytų daugiau valandų“, - dėsto ji.


Į apkalbas, kad ją iki šiol finansiškai remia savo verslą turintis tėtis Kęstutis, Eglė nelinkusi kreipti dėmesio. „Juk man jau keturiasdešimt metų. Būtų gėda imti. Be to, jam ir be manęs yra kuo rūpintis“, - tikina nemažame brolių ir seserų būryje užaugusi stilistė.


Su Igoriu Kofu - dvasinis ryšys


Negaliu nepaklausti, kokie santykiai dabar E. Mickevičienę sieja su Igoriu Kofu. Juk nuo to laiko, kai jie pradėjo kartu dainuoti, spauda apie šią porą prirašė nemažai pikantiškų dalų. Išgirdusi klausimą, Eglė papasakoja juokingą istoriją, kai paskambinusi žurnalistė liepė neneigti artimų santykių su dainininku I. Kofu pareiškusi, kad turi kompromituojančių nuotraukų. Eglė nepasimetė; ji sakė nieko neslėpsianti, nes jau „pilvas ant nosies lipa“, kad pati skubės pasipiršti Igoriui, nes paskui netilps į vestuvinę suknelę. Nors paskambinusi žurnalistės kolegė paprašė paneigti savo žodžius ir nekvailioti, Eglė to nepadarė. „Žinojau, jog niekas nerašys tokių nesąmonių ir kompromituojančių nuotraukų be komentaro nespausdins“, - iš savo pačios pokšto juokiasi Eglė. Vis dėlto ji neneigia, kad duetuose ji labai susidraugavo su Igoriu ir kad jų ryšys iš tiesų yra ypatingas. „Mes vienas kitam esame dvasiniai mokytojai. Kai visi per duetus pykosi, mes vienas kitą tarsi papildėme ir visada palaikėme. Po pažinties su juo pakito mano prioritetai. Mūsų draugystė labai graži ir tikiuosi, kad ji niekada nenutrūks“, - sako ji.


Slaugė vyrą


Nė trupučio nestebina tai, kad Eglė tapo santūresnė, nebeatskleidžia žurnalistams asmeninio gyvenimo paslapčių, kalba užuolankomis. Moteris ir pati neslepia, jog daug sykių prisikalbėjo ir įskaudino artimus žmones visiškai to nenorėdama. „Suprantu, kad visiems labai įdomu, kas darosi mano šeimoje, bet apie tai nebekalbėsiu. Aš save pasmerkiau tam cirkui, tačiau nereikia kišti žmonių, kurie to nenori“, - atsargiai renka žodžius moteris. Eglė vis dar nesmagiai jaučiasi dėl to, kad žurnalistams prasitarė apie vyrą Džiugą užpuolusią klastingą ligą. „Kai paskambino žurnalistai ir paklausė, kaip jaučiasi vyras, tuo metu buvau pas Džiugą ligoninėje. Pasimečiau, todėl ir pakalbėjau. Liūdniausia, jog daug kas pamanė, kad aš taip save reklamuoju! Tai visiška nesąmonė!“ - kalba Eglė. Moteris džiaugiasi, kad sutuoktinio liga diagnozuota pačiu laiku ir kad bėdos jau praeityje. Radusi laiko, E. Mickevičienė ketina sekti vyro pavyzdžiu ir profilaktiškai pasitikrinti sveikatą - ne dėl savęs, o dėl keturių vaikų, kuriuos augina su vyru.


Daro tai, kas patinka


Ilgą laiką Eglė buvo tik žmona ir namų šeimininkė, todėl dabar jaučiasi begal laiminga galėdama parodyti savo talentus. „Ilgą laiką dariau tai, ką man liepė tėvai, o paskui - vyras. Ilgainiui tai mane pradėjo smaugti. Norėjau pasireikšti“, - neslepia moteris. Eglė nenorėjo dirbti interjero dizainere, nors tai buvo pelningiau ir pagal specialybę. Prieš kelerius metus ji persikvalifikavo ir tapo stiliste. „Dabar darau tik tai, ką labiausiai mėgstu. Žurnalų viršeliams grimuoju retai, nes man tai - nuobodu. Kur kas įdomiau yra filmo grimas, įvaizdžio keitimas“, - kalba Eglė. Beje, rudenį ji sulaukė kvietimo dirbti stiliste Rusijoje, o kvietė... Lietuvoje viešėjęs Dima Bilanas! Deja, grįžusi į Maskvą rusų estrados žvaigždė lietuvei nebepaskambino. Eglė prisipažįsta į šį pasiūlymą niekada rimtai nežiūrėjusi: „Mačiau, kad už Dimą viską nusprendžia jo prodiuseriai. Nors su juo labai susidraugavome, didelių vilčių nepuoselėjau.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Meilė
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką