Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ernesta Kalinauskaitė. Kam turėjo atitekti grožio karūna?

Foto naujienai: Ernesta Kalinauskaitė. Kam turėjo atitekti grožio karūna?
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Keturiolika merginų, dalyvavusių konkurse „Mis Lietuva 2009", tikėjosi pasipuošti grožio karūna. Deja, ji atiteko tik vienai - gražuolei iš Balbieriškio Vaidai Petraškaitei (23).

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Keturiolika merginų, dalyvavusių konkurse „Mis Lietuva 2009", tikėjosi pasipuošti grožio karūna. Deja, ji atiteko tik vienai - gražuolei iš Balbieriškio Vaidai Petraškaitei (23). Pasibaigus konkursui, pasipylė kruša komentarų, kad šįkart karūna turėjo atitekti kitai merginai - daugelio žmonių numylėtinei marijampolietei Ernestai (19).


Pirmasis atlyginimas


Pirmus pinigus mergina užsidirbo iš to, kuo ja padovanojo gamta - iš grožio. „Buvau kviečiama į įvairias prezentacijas, demonstravau drabužius. Beje, tai darau iki šiol. Vaikystėje svajojau, kad užaugusi daug keliausiu, todėl planavau pasirinkti gidės darbą."


Maistas


Ernesta sako niekada nesilaikiusi dietos. „Jau daugiau kaip metus nevalgau mėsos - gaila gyvūnėlių. Mėgstu daržoves, vaisius, geriu sultis. Jaučiuosi daug geriau nei anksčiau ir džiaugiuosi tokiu pasirinktu gyvenimo būdu, sutikau nemažai bendraminčių, perku knygas apie vegetarizmą, eksperimentuoju virtuvėje."


Moters idealas


„Daug žmonių man sakė, kad esu panaši į „Mis Pasaulis 1994" Aishwaryą Rai. Žiūriu filmus, kuriuose ji vaidina, ir man labai smagu rasti kažkokių panašių bruožų. Aishwarya - nuostabi moteris."


Komplimentai sau


„Labai dažnai šypsausi, todėl aplinkiniai įtaria, kad esu laimingas žmogus. Manau, esu ryžtinga, užsispyrusi."


Noras išgarsėti


 „To nesiekiu specialiai. Tiesiog aš, dalyvaudama įvairiuose renginiuose, praplėčiau pažįstamų žmonių ratą, mane atpažįsta gatvėje. Tai įkvepia drąsos. Išgarsėti - ne pats svarbiausias dalykas mano gyvenime. Ar smagu savo nuotraukas išvysti spaudoje? Kol esu jauna, tai malonu, šiek tiek paglosto savimeilę."


Širdies reikalai


„Turiu širdies draugą. Jo vardas - Arvilas, jam 21-eri, studijuoja ekonomiką. Kartu esame beveik dvejus metus."


Laikas kurti šeimą


„Pirmiausia norėčiau baigti mokslus, dirbti svajonių darbą ir turėti tvirtą pagrindą po kojomis. Laiko turiu nemažai. Mažiausiai penkerius metus."


Apie nugalėtoją Vaidą Petraškaitę


„Bendravome nemažai, todėl galiu pasakyti, kad Vaida - labai šiltas, geras žmogus. Man ji labai patiko. Džiaugiuosi Vaidos pergale." 

 

Vaida Židonytė (27): bijau, kad vėl patirsime fiasko

„Aš labai bijau, kad vėl konkurse „Mis Pasaulis" mes patirsime fiasko. Šis mano komentaras daug ką pasako, - be užuolankų kalba verslininkė ir konkurso „Mis Šiaulių kraštas" organizatorė Vaida. - Nenoriu įžeisti nugalėtojos tėvelių, todėl plačiau nekomentuosiu tokio komisijos sprendimo. Lietuva - labai gražių merginų šalis, tikrai yra iš ko rinktis. Netgi spauda rašo, kad išrinkta simpatiška mergina. Pabrėžiu - ne gražuolė, o simpatiška mergina."


Oksana Zlatkovaitė (25): kodėl neatsižvelgta į daugumos nuomonę?

Jei būtų buvusi Oksanos valia, grožio karūną ji būtų skyrusi Ernestai. „Ji labai graži mergaitė, tokio egzotiško grožio, panaši į tas merginas, kurios kasmet skina pergales konkurse „Mis Pasaulis". Pasakysiu paslaptį: nenustebau, kad karūna atiteko ne tai mergaitei, kuri buvo visos Lietuvos numylėtinė. Vienas žmogus, likus trims dienoms iki konkurso, man prasitarė, kad sprendimas bus visiems netikėtas, nes nugalėtoja bus ne favoritė. Kodėl toks sprendimas? Neįsivaizduoju. Mergina važiuos atstovauti Lietuvai į tarptautinį konkursą, todėl visi lietuviai turėtų būti patenkinti pasirinkimu. Keista, kad nebuvo atsižvelgta į daugumos nuomonę", - sako Oksana.


Vaida Grikšaitė-Česnauskienė (25): Ernesta per anksti pasijuto karūnuota

Viena iš komisijos narių, kadaise pati iškovojusi gražiausios lietuvaitės karūną, Vaida sako, kad ne tik grožis lemia pergalę. „Išrinkome labai protingą, šiltą, mielą mergaitę. Žinau, kad daugumos numylėtinė buvo Ernesta, tačiau žmonės, pabendravę su Vaida, pakeičia savo nuomonę. Po konkurso kalbėjau su ja - mergina buvo ištikta šoko. Ji kurį laiką negalėjo patikėti savo pergale.  Ernesta yra šauni, puiki mergina, bet mane nuliūdino tai, jog ji per anksti pasijuto karūnuota, perdėtai savimi pasitikėjo. Man iš jos trūko šilumos, nuoširdumo. Komisijai Ernesta pasakė, kad daug ką gyvenime laimi šypsena. Bet vien tik šypsena karūnos nepelnysi! Tai yra didelis, juodas darbas, reikia būti aktyviai, ryžtingai, įdėti daug pastangų, kad laimėtumei. Po konkurso skaičiau piktus komentarus internete, tačiau tauta niekada nebūna patenkinta, visada skundžiasi, kad išrenkama per prasta mergina."

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką