Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 6d. 12:33

Eugenijus Ostapenko ruošiasi vestuvėms

Foto naujienai: Eugenijus Ostapenko ruošiasi vestuvėms
zmones24.lt / Nuotrauka iš asmeninio albumo

Su nauja širdies drauge Jolanta (32) Eugenijus (32) susipažino prieš pusę metų. „Su draugu lankiausi Šilalėje, į svečius užsuko jo bičiulis su mergina Jolanta. Man ši moteris iškart patiko, bet nenorėjau kištis į svetimą draugystę.“

Su nauja širdies drauge Jolanta (32) Eugenijus (32) susipažino prieš pusę metų. „Su draugu lankiausi Šilalėje, į svečius užsuko jo bičiulis su mergina Jolanta. Man ši moteris iškart patiko, bet nenorėjau kištis į svetimą draugystę. Tiesa, kartais susiskambindavome, bendraudavome internetu. Netrukus sužinojau, kad Jolanta metė draugą, mat jis piktnaudžiavo alkoholiu. Nuvažiavau pas ją į svečius, pasilikau kelioms dienoms, taip ir pradėjome draugauti. Man ta moteris labai patinka - paprasta, rimta, neišlepinta, švelni", - pasakoja dainininkas.

Jolanta kadaise buvo ištekėjusi, augina dešimties metų dukrą. Jos tėvai - ūkininkai. Jolanta rūpinasi savo verslu - dešrų gamyba. „Aš ją labai myliu ir esu pasiruošęs vesti. Noriu vaikų. Ruošiuosi Klaipėdoje išnuomoti gerą butą, kuriame kartu gyvensime", - sako Eugenijus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką