TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Evelina Anusauskaitė: ne populiarumas man svarbiausia

Foto naujienai: Evelina Anusauskaitė: ne populiarumas man svarbiausia
zmones24.lt / Jono Staselio nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Per Evelinos Anusauskaitės pasirodymą festivalyje „Slavianskij Bazar" Borisas Moisejevas priėjo prie jos, bučiavo rankas ir salėje kėlė tikrą euforiją.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Turiu labai daug pinigų, puikių megahitų, geriausius šokėjus ir dizainerius, bet neturiu asmeninio pasaulio ir Meilės. Ją, beje, praradau Lietuvoje. O tu turi kur kas daugiau ir privalai tai saugoti", - šie scenos žvaigždės Boriso Moisejevo žodžiai buvo skirti Lietuvos atlikėjai Evelinai Anusauskaitei (19). Per dainininkės pasirodymą festivalyje „Slavianskij Bazar" žvaigždė priėjo prie jos, bučiavo rankas ir salėje kėlė tikrą euforiją.


„Dainuoju ir išgirstu iš salės sklindantį klyksmą. Kas atsitiko? Į ką žiūrovai taip reagavo? - prisimena Evelina. - Staiga - pranešėjo balsas: „Nusipelnęs Rusijos artistas Borisas Moisejevas." Per kelias sekundes galvoje praskrieja būrys minčių: galbūt jis visiškai girtas? Gal po mano bus jo pasirodymas, ir žvaigždė sugalvojo, kad esu tik jo dainos įvadas? Na, jau ne! Aš dainuoju gyvai, ir jis neatims iš manęs mikrofono! Aišku, įtampa - klaiki, bet nesutrikau. Pamačiusi, kad Borisas visai nepiktybiškai vaikšto po sceną ir ragina žiūrovus ploti, supratau, jog toks įvykis man yra naudingas, tiesiog nežinojau, kokiu tikslu jis tai daro."


Tuo metu Evelinos mama ir prodiuserė Jurga Anusauskienė (39) garso režisierių patalpoje stebėjo pasirodymus. „Vos tik į sceną išlindo Borisas, prie manęs pripuolė režisieriai ir ėmė baimingai klausti: „Ar Evelina susitvarkys?" Susitvarkys, bet su kuo? Nežinia, ką tokia žvaigždė gali iškrėsti? Beje, jie pirmieji užtikrintai pareiškė: „Nesijaudinkite. Tai - sėkmė. Jūs pasiekėte kitą lygį", - savo darbą išmanančių specialistų žodžius įsidėmėjo moteris. Iš tiesų Rusijos žvaigždė lietuvaitei rankas bučiavo ne tik žiūrovų akivaizdoje. Vos tik ši po pasirodymo atėjo į užkulisius, pradėjo berti jai komplimentus. „Iš daugybės žvaigždžių esu girdėjusi, kad puikiai dainuoju, kad ir toliau turiu eiti ta kryptimi... Šįkart tikėjausi to paties: pasakys, kokia aš graži, ir mandagiai palinkės sėkmės. O Borisas pradėjo vardyti tokius dalykus, atrodytų, smulkmenas, iš kurių supratau: mano pasirodymus stebėjo labai atidžiai. Sakė, kad jam patiko akys, išraiška, blakstienos, sruogos... patiko tas judesys... tas šokėjas buvo puikus... Kalbėjo ir apie tai, ko man trūksta: pirmiausia - megahito. Dar turiu tobulinti judesius, reikėtų nuo veido pašalinti apgamus..."


Rusijos pramogų pasaulyje jau seniai populiari tokia paslauga: jeigu nori pasirodyti šalia žvaigždės ir tapti žinomas, žmogus už tai sumoka. Natūralu, kad po šio įvykio ne vienas pagalvojo, kiek Anusauskai sumokėjo Borisui Moisejevui? „Mums tokie klausimai ir komentarai - nieko naujo. Evelinai dažnai klijuojama etiketė, kad tėvai jai viską perka. Bet pabandykite nupirkti, kad tokie gudrūs. Mūsų finansinės galimybės gerokai pervertinamos, - šypsosi Jurga. - Vien Boriso apranga byloja, kad viskas - ekspromtas. Jeigu jau būčiau pirkusi, į sceną jis tikrai nebūtų pakilęs tokiais drabužiais kaip dabar... O jeigu kas mano, kad tai - nekontroliuojamas išgėrusios žvaigždės elgesys, patikėkite: šalia jo nuolat vaikšto du prodiuseriai ir stebi elgesį. Jeigu koks Boriso veiksmas kenktų jam ar atrodytų kaip nesąmonė, jie neleistų to daryti. Pavyzdžiui, kai vakarojome po koncerto ir mano vyras prisėdo prie pianino sugroti pažįstamos melodijos, o Borisas prišoko dainuoti, vadybininkai tuoj pat ėmėsi valdyti situaciją: paprašė įjungti muziką, paleisti Boriso kūrinį, kad nesimatytų, jog jis visai nemoka dainuoti. Nuolatinė kontrolė!"


Kita vertus, tai nebuvo žvaigždės užgaida. B. Moisejevas jau kuris laikas garsėja tuo, jog, pamatęs talentingus, bet dar nelabai populiarius atlikėjus, kviečia į savo šou ir, kalbant muzikantų žargonu, „išsuka". Po koncerto iki paryčių trukusiame Anusauskų pasisėdėjime su Borisu ir jo vadybininkais būtent apie tai ir buvo kalbama: žvaigždė patikino, kad Eveliną norėtų matyti bendruose šou. „Ne pirmą ir ne paskutinį kartą mums pasitaiko galimybė bendradarbiauti su žinomais žmonėmis. Bet dažnai nieko neįvyksta, nes siūlomos nepriimtinos sąlygos, - neslepia Jurga. - Pavyzdžiui, prieš trejetą metų „Slavianskij bazar" scenoje Eveliną pastebėjusi didelė Rusijos kino kompanija „Amedia" pasiūlė jai filmuotis serialuose. Bet Evelina nebuvo tam pasiruošusi: nemokėjo rusiškai, dar net mokyklos nebuvo baigusi. Mesti viską dėl galbūt ir gana realios karjeros kine pasirodė rizikinga."


Evelina tikina suprantanti, kad Lietuvoje nevertinama kaip ryški žvaigždė. Kol kas ji nėra superžvaigždė ir „Slavianskij bazar" scenoje, bet ten vis labiau jaučiasi laukiama. „Ne populiarumas man svarbiausia, o galimybė kurti didelį ir kokybišką šou. Lietuvai tokio šiuo metu nereikia. Užtat Vitebske - kur kas didesni reikalavimai, ten aš aiškiai matau, kaip užaugau. Prieš dvejus metus pusvalandį laukiau, kad mane įleistų pasikalbėti su dainininke Anželika Agurbaš, o šiemet su ja viename kambaryje persirengiau", - pasakoja mergina. Jai ilgam įstrigo B. Moisejevo žodžiai: „Saugok tai, ką turi: asmeninę laisvę ir tėvus, nes jie nuo paties geriausio prodiuserio skiriasi tuo, kad nesiekia pelno ir naudos sau." Evelina neslepia: „Lietuvoje man visi kartoja: „Atsiskirk nuo tėvų... pamatysi, kokia žvaigžde tapsi..." Bet žodžiai žmogaus, žinančio, kokia yra skandalingo pramogų pasaulio mėsmalė, man daug svarbesni. Borisas mane net mokė: „Neskubėk įsimylėti, rimtai įklimpti į santykius, nes dirbant šį darbą pabaiga gali būti skaudi. Mylėsi ir būsi mylima, bet tiesiog neturėsi laiko būti kartu. Mylėdama kitą nesugebėsi su scenos partneriu gerai vaidinti meilės, dainuoti „Aš tave myliu"." Galbūt Rusijos žvaigždės paskatinta Evelina dabar tvirtai pareiškia, kad nebepasakos apie širdies draugą ir asmeninį gyvenimą: „Tai sakau ne tam, kad susireikšminčiau ar sukelčiau kokią intrigą. Tiesiog šiandien yra vienaip, rytoj gal bus visai kitaip. Visuomenei aš esu dainininkė ir noriu, kad kalbėtų ne apie tai, su kuo draugauju, o apie tai, ką darau scenoje."

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką